Jump to content
IGNORED

a4 b5 problem z zamkiem centralnym


rybson10

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem z zamkiem centralnym. Jakoś 2 miesiące temu zalało pompkę centralny zwariował i przy próbie zamknięcia auta zamek zamykał się i otwierał 5 razy i działał normalnie aż do rana. Rano wszystko przestało działać. Po wymianie pompki zamek centralny nie działa w ogóle ani gdy zamykam kluczykiem ani z pilota. Czytałem różne fora ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co by mi pomogło. 

Link to comment
Share on other sitesWitam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem z zamkiem centralnym. Jakoś 2 miesiące temu zalało pompkę centralny zwariował i przy próbie zamknięcia auta zamek zamykał się i otwierał 5 razy i działał normalnie aż do rana. Rano wszystko przestało działać. Po wymianie pompki zamek centralny nie działa w ogóle ani gdy zamykam kluczykiem ani z pilota. Czytałem różne fora ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co by mi pomogło. 


Numer pompki starej i nowej?
Jakie kodowanie było w starej a jakie jest w nowej?

Adaptację pilotów zrobiłeś?
Link to comment
Share on other sites

Nr starej i nowej pompki ( zakupiłem taką samą )  4 AO 862 257 A 

niestety jestem zielony w tym temacie i nie wiem jakie było kodowanie pompki 

nie szukałem nic na temat adaptacji pilotów ponieważ uznałem że nie ma sensu skoro nawet nie działa zamykanie kluczykiem 

 

Link to comment
Share on other sites

Podepnę się pod temat.Moja pompka to  4 AO 862 257 C bez pilota, posiada padnięty wirnik,który mam zamiar wymienić w przyszłości.W ostatnim czasie jednak przestała całkiem reagować (nie słychać pracy silniczka,przestały działać elektryczne szyby).Pytanie brzmi: czy mógł paść tylko bezpiecznik lub jakiś przekaźnik,czy trzeba szukać całej pompki?Będę wdzięczny za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...