Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa no to szacunken:P a juz myslalem ze taki banan z Ciebie :banan::)[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:43_________________________________________________dobra zwijam sie do kina na jakiegos gniota, yO! all

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie nie żadna chiquita ze mnie nie jest :decayed::kox:

Opublikowano

Warto się wybrać na tego Avatara?

to jest jakieś 3D czy normalnie?

W ogóle to obejrzałbym jakiś dobry film, co polecacie?

Opublikowano

Właśnie Avatar był ktoś :cool1:

Siemka Marecki :decayed:

Opublikowano

też się wybieram na tego avatara - ale boję się że skończy się jego emisja do czasu aż się wybiorę ;)

słyszałem że scenariusz to kiszka ale warto dla efektów (oczywiście oglądanie w okularach bo tu chodzi tylko o zobaczenie efektów w 3d)

Opublikowano

Warto się wybrać na tego Avatara?

to jest jakieś 3D czy normalnie?

W ogóle to obejrzałbym jakiś dob

ry film, co polecacie?

http://www.torrenty.org/

:)

Opublikowano

Ja byłem na Avatarze :> Ogolnie dla mnei lipa :no: taki Pokahontas dla dorosłych :hi: nic specjalnego :thumbdown:

Opublikowano

wlasnie wrocilem z " Randka w ciemno" , dziewczyna mnie zaciagnela :confused4: nic specjalnego, kolejne romantyczne badziewie, ale momentami sie posmialem, hehe

ale avatara ogladalem w 3d i polecam rekoma i nogami! nie warto sie na fabule skupiac, ale efekty robia wrazenie, w ogole jak ogladalem ten film to tak jakbym sie do jakiegos innego swiata na chwile przeniosl. fajna bajka, ale bez 3d sobie jakos nie wyobrazam zeby byl szal

Opublikowano

:)

a wy co .?

:decayed:

Opublikowano

w w w . a 4 c l u b . e u co to ?? jakas konkurencja :cool1:

Opublikowano

w w w . a 4 c l u b . e u co to ?? jakas konkurencja :cool1:

no niby

ale co oni mogą do nas?

wytłumaczę cie na spocie co to i kto to :naughty:

Opublikowano

siema mazurszczaki

:decayed:

Opublikowano

siema mazurszczaki

:decayed:

:travolta::yeah:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 20:40_________________________________________________he Patryk na posty nabija :naughty: :naughty:

Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

siema mazurszczaki

:decayed:

po prostu zejdź mi z oczu :decayed::naughty::decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

a ty Marku nic nie popijasz ze w domku siedzisz? :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:31_________________________________________________ogląda ktoś walkę Adamka? :naughty:

Opublikowano

ogląda ktoś walkę Adamka? :naughty:

Adamek na dzielni ode mnie się uczył :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

taktuś a był u nas taki? :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:40_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

był nie był - nie ważne,

ważne, że teraz my jesteśmy, :kox:

no ty już trochę odstałeś, ja wciąż się trzymam :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pobudka

:banan3: :banan3: :pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.