Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idzie jak 3.0 tdi Patroxa ?? :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A czy choć turla się trochę lepiej ? :gwizdanie: :decayed:

Grześ no bądź szczery :decayed:

i to sporo lepiej ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :)

Opublikowano

A czy choć turla się trochę lepiej ? :gwizdanie: :decayed:

Grześ no bądź szczery :decayed:

i to sporo lepiej ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :)

no to gratulejszyns i gudlak :good::decayed:

Opublikowano

Marek dostałes PW wczoraj ?? :mysli:

Opublikowano

Marek dostałes PW wczoraj ?? :mysli:

właśnie się zastanawiam :mysli:

nie!!!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o kurwości :decayed: no to shit happens :naughty:

Opublikowano

dziś wymieniłem filtr kabinowy,

w starym były niemieckie muchy i osy :naughty:

chyba wystawię na aukcję :decayed::polew:

Opublikowano

korekty na nowych 013?

a tu na starych

013_statyczny?

motor chodzi ciszej i bardziej elastycznie :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________

dziś wymieniłem filtr kabinowy,

w starym były niemieckie muchy i osy :naughty:

chyba wystawię na aukcję :decayed::polew:

to się ciesz że miałeś.......... bo u mnie nie było wcale :)

Opublikowano

Najwazniejsze Grzesiu ze lepiej smiga :cool1:

Opublikowano

Jest lepiej,

zważywszy, że to są używki używki ( nawet ciut więcej jak lepiej ) :good:

Opublikowano

Najwazniejsze Grzesiu ze lepiej smiga :cool1:

:>

co jutro robisz te swoje spryski co???[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:48_________________________________________________

Jest lepiej,

zważywszy, że to są używki używki ( nawet ciut więcej jak lepiej ) :good:

Marku sprawdzone ,ciśnienie trzymają w super normie, i pięknie rozpylają :decayed:

Opublikowano

No jade jakos bede u Pawła o 15 30 :) tylko najpierw zajade chyba na myjnie bo wstyd podjezdzac do warszatu takim uje... samochodem :polew: z czarnego to mi sie szary zrobił :naughty:

Opublikowano

No jade jakos bede u Pawła o 15 30 :) tylko najpierw zajade chyba na myjnie bo wstyd podjezdzac do warszatu takim uje... samochodem :polew: z czarnego to mi sie szary zrobił :naughty:

i ja zajadę. czarny jest fuuuuuuuuuuu

tak jak i mój :)

Opublikowano

Grzesiu, a zatem nie pozostaje Nam nic innego jak opić te wtryski w Kaletce :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Grzesiu, a zatem nie pozostaje Nam nic innego jak opić te wtryski w Kaletce :kox: :kox: :kox:

tylko czarnym :beer1: na pewno :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________mam pytanko

prał ktoś już kiedyś tapicerkę na jakiejś myjni w Olsztynie??i i ile to może kosztowac?

Opublikowano

Grzesiu, a zatem nie pozostaje Nam nic innego jak opić te wtryski w Kaletce :kox: :kox: :kox:

tylko czarnym :beer1: na pewno :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________mam pytanko

prał ktoś już kiedyś tapicerkę na jakiejś myjni w Olsztynie??i i ile to może kosztowac?

ja kiedyś prałem jedyny raz w 80-ce, w "PERLE" na Polmozbycie,

kurrrwwa zacieki pozostały jak wyschło :bicz3: :bicz3: :bicz3:

a stówę skasowali :ranting1:

znajomek prowadzi myjnię na Bałtyckiej na poczatku Likus

mogę poprosic aby się postarali... :gwizdanie:

Opublikowano

Grzesiu szykuje fure na Kaletke :decayed:

Opublikowano

Jutro bijemy Elbląg w ilości postów :kox: :kox: :kox:

jak nic :decayed:

Opublikowano

A jak spamerzy dali rade :polew:

Opublikowano

Marek a ten z likuz te jak ma na imię? [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________damy rade i dziś to zrobić :polew:

blabla bla bla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.