Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

hejka, to jak wpadasz na bro w sobotę?

Opublikowano

w sobote nie dm rady, ale zaleczek szturmuje nas na jutro na 20.00 juz powiadomilem mayhema, takze tez wpadnie

ale juz zglupialem czy w koncu all sobota, czy piatek

Opublikowano

w sobote nie dm rady, ale zaleczek szturmuje nas na jutro na 20.00 juz powiadomilem mayhema, takze tez wpadnie

ale juz zglupialem czy w koncu all sobota, czy piatek

SOBOTA, rządzimy w sobotę :decayed:

Opublikowano

no to nikle szanse, ale sie postaram:)

Opublikowano

k**wa to wkoncu sobota czy piatek ??bo juz zgupiałem :chytry:

Opublikowano

ku***a to wkoncu sobota czy piatek ??bo juz zgupiałem :chytry:

Ja cały czas pisałem o sobocie,

SOBOTA

Opublikowano

a ja dostałem info, że dziś.. czyli że piątek o_0

w sobotę nie obiecuję nic.. ale jak się nie uda mój niecny plan to wtedy raczej będę :)

Panowie - potrzebuję pilnie tel do Maxyma - podeśle ktoś na priv?

Opublikowano

witam. mam prośbę do forumowiczów z war.-maz. czy ktoś może zna to audi: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-quattro-wersja-usa-i1310417901.html ?? ewentualnie może ktoś jest z tych okolic i mógłby obejrzeć czy warto jechać??

Opublikowano

ku***a to wkoncu sobota czy piatek ??bo juz zgupiałem :chytry:

Ja cały czas pisałem o sobocie,

SOBOTA

aha:( no to ja niestety odpadam[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________

witam. mam prośbę do forumowiczów z war.-maz. czy ktoś może zna to audi: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-quattro-wersja-usa-i1310417901.html ?? ewentualnie może ktoś jest z tych okolic i mógłby obejrzeć czy warto jechać??

te auto było chyba juz opisywane a dziale zakup kontrolowany :) z fotek masz VIN jak cos to mozesz sprawdzic co było w USA :)

Opublikowano

to coś się dzieje dziś?? czy każdy sobie sterem i okrętem?

no i wciąż szukam tel do Maxyma.. pomoże ktoś?

Opublikowano

ja nie mam fona do maxyma :gwizdanie: ale Paweł chyba ma :mysli:

Opublikowano

ok, już mam :) dziękufa :P

Opublikowano

to jak jutro z tym browarem? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

mnie na bank nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

mnie na bank nie ma :gwizdanie:

:bicz: :bicz:

Opublikowano

takie zycie :naughty: street nielegal wazniejszy :tongue4:

Opublikowano

to jak jutro z tym browarem? :gwizdanie: :decayed:

stolik zarezerwowany na 20-tą w Poprostu :good:

jutro grzejemy :kox:

street nielegal wazniejszy :tongue4:

to ty strituj a my :drunk:

Opublikowano

Ogien w szopie i do przodu :wink4:

Opublikowano

no coz.. gupia sprawa.. mam wszystkie spodnie w praniu :blink:

ale do Zalacznika z checia podskocze w jakims dresiku by szydzic z jego przegranej :) jak sie ustawileś? daj znac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.