Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ramki klubowe to podstawa modow :gwizdanie:

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak wąłsnie poki nie amsz ramek mody sie nie licza :no:

Opublikowano

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

Napisz do Huga może ci to załatwi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tu muszę się zgodzić z wami dwoma ;)

bo rameczki to podstawa, a co do samych ramek każdy klubowicz powinien takie dostać za free (choć to nie do końca takie free :gwizdanie:

ale bez ramek w klubie to obciach[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:40_________________________________________________

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

Napisz do Huga może ci to załatwi :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ramki klubowe to podstawa modow :gwizdanie:

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

jebłem :naughty: :naughty: przeciez to grosze kosztuje kupic Ci ?? :naughty::tongue4::polew:

Opublikowano

kup mi mi :wink4::polew: :polew:

Opublikowano

Tymasz ramki :gwizdanie: ale Maxym normlanie rozjebałes bank dzisiejszego dnia :naughty: to tak samo jak np bym powiedział ze mam dostac od audi s4b8 bo kocham audi i ebda mieli darmowa reklame :):good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________

a postojówki ledowe sobie sam wyrezam, szkoda kasy na kupno po 10 czy 15zl/szt,

maxym jak ty chesz sobie wyrezac je sam bo nie kuamam :mysli: sam wyprosukujesz zarowke LED ?? :decayed:

Opublikowano

to ja sie dorzucam i na mikolajki dostaniesz maxu ode mnie i zaleczka, michal zamawiaj!

Opublikowano

ja sie boje :naughty:

Opublikowano

i ja dokładam ze 2 zeta :decayed:

Opublikowano

i ja dokładam ze 2 zeta :decayed:

kurna musiałem se drina zrobic bo tak sie usmiałem ;d i pomyslałem zeby jeszcze milej było to drin :yeah:

Opublikowano

haha, podłapali temat chłopaki :-) a później będziecie wypominać że sam sobie nie kupiłem ;P przemysle sprawe :)

co do rezania postojówek to chodzi mi o to ze sobie sam zlutuje diodki, bo mam takie fajne biale :)

na rejestracje sobie wyrezalem , kosztowalo mnie to jakies 2 zl i swieca juz ponad rok, a te kupowane sie palą po paru miesiacach.

zreszta, zrobie to sobie zobaczycie :P

a kto ma pod reka wzór ramek ? :)

Opublikowano
:polew: to i ja sobie drina strzele i juz w ogole jest git
Opublikowano

Ja to sobie w lidlu kupilem karton Carlsbergów 0,66l po 2,22zl.szt :P

trzeba bedzie drugi karton kupic póki są :P

Opublikowano

ja sobie zamowiłem nad rejestracje 20 zł za szt zeby mi sioe bład na fisie nie wyswietlał :kox:

Opublikowano

moje wlasnorecznie wyrezane wyglądają tak :decayed:

dsc00457e.jpg

dsc004580.jpg

Opublikowano

jak to dioda z interchipu jest x3 :gwizdanie:

Opublikowano

jak to dioda z interchipu jest x3 :gwizdanie:

a Ty czego sie spodziewales? ze sam wyprodukowalem diode? :)

te akurat zamawiane z neta, zamowilem chyba 30szt, wyszlo jakies grosze :)

ale brechtowy pomysl mialem jak przymierzalem sie do zakupu koncowek do tlumika :P

801ym.jpg

Opublikowano

tak sobie nadrabiam.. i nadrabiam zaleglosci.. i o KUTFA!!! ale wy stare du*y jestescie!! lo dzisas.. w zyciu bym nie pomyslal.. :shocked: :shocked:

taktus to w ogole juz moze wapnem pierdziec robiac za mikolaja na swieta :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

aaa co do rezania.. to tak, tak!! ja tez niedlugo bede - bateryjka w zapalniczce zarowej, recznej ;) od swiecenia na niebiesko mi sie wyczerpala. shit! dzielnie rozebralem i poszedlem do chipa, ale beda mieli takie bateryjkni dopiero za 2 tyg.. wiec czekam na dostawe czesci.. spoczko - juz juz leca z łest coms kastoms :)

potem to bendzie.. lans ;] i szacunken na dzielni :):good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.