Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[2.0 alt] brak ssania, skacze temp.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników ☺

Na wstępie chciałem dodać, że jestem nowym użytkownikiem forum. ☺

Mój problem polega na tym iż od wczoraj, odpalając samochód po nocnym postoju nie ma ssania, od razu wskakuje na jakieś 700/800 obr i tak zostaje, lekko trzęsie się buda ale po dodaniu gazu auto nie gaśnie, można odrazu jechać.

Moim zdaniem samochód szybciej się rozgrzewa ale skacze wskazówka temperatury np po przejechaniu 5 km pokazuje 90 skacze na 70 , 60 i znowu wraca na jakieś 92 i tak się utrzymuje.

Najdziwniejsze jest to że nie mam żadnego błędu na vagu , próbowałem z odpieciem aku na 10 min , czyscilem czujnik temp za silnikiem , robiłem adaptację przepustnicy . Niestety nic nie pomogło, bardzo proszę o pomoc.

 

Opublikowano
Witam wszystkich użytkowników [emoji5]
Na wstępie chciałem dodać, że jestem nowym użytkownikiem forum. [emoji5]
Mój problem polega na tym iż od wczoraj, odpalając samochód po nocnym postoju nie ma ssania, od razu wskakuje na jakieś 700/800 obr i tak zostaje, lekko trzęsie się buda ale po dodaniu gazu auto nie gaśnie, można odrazu jechać.
Moim zdaniem samochód szybciej się rozgrzewa ale skacze wskazówka temperatury np po przejechaniu 5 km pokazuje 90 skacze na 70 , 60 i znowu wraca na jakieś 92 i tak się utrzymuje.
Najdziwniejsze jest to że nie mam żadnego błędu na vagu , próbowałem z odpieciem aku na 10 min , czyscilem czujnik temp za silnikiem , robiłem adaptację przepustnicy . Niestety nic nie pomogło, bardzo proszę o pomoc.
 
Czujnika sie nie czysci tylko wymienia podlacz kompa i zobacz jaka temp bedzie na kompie moze termostat swiruje

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Objawy wskazują na czujnik temp. silnika.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za zainteresowanie się moim problemem.

Dzisiaj kupię czujnik temp i zobaczę czy się poprawiło .

 

Edit:

Dziękuję za pomoc, problemem był czujnik temp . 

Edytowane przez Venomus88

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Venomus88 a czy z odpaleniem go rano był większy problem? U mnie od tygodnia występuje podobny objaw. Ledwie odpala (za którymś razem), trzeba trzymać gaz żeby nie gasł (jak by ssania wcale nie było) i od razu po uruchomieniu wentylator załącza się na full. Zamówiłem czujnik od strony podszybia w ASO. Mam nadzieję że to właśnie to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.