Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek drzwi kierowcy


zbigor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Padł mi zamek drzwi kierowcy - nie otwiera sięz pilota - ,  używek jak na lekarstwo i stąd pomysł by  kupić nówkę zamiennik  na aliexpress. https://www.aliexpress.com/w/wholesale-8J1837015A.html?spm=2114.search0104.0.0.jc0LJy&initiative_id=SB_20171127065326&site=glo&groupsort=1&SortType=total_tranpro_desc&g=y&SearchText=8J1837015A

 Wychodzi sporo taniej niż używka. Ma ktoś może doświadczenia z takimi częściami? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisane było już wiele razy na forum :)

Zdemontuj zamek, rozbierz, wyczyść styki w silniczkach i będzie działał jak nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. Tylny zamek zepsułem podczas czyszczenia wiec z przednim pewnie nie będzie lepiej.  Stąd pomysł na chińczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj komuś kto jest delikatniejszy od ciebie .

U mnie prawy tył się nie rozryglowywał , mechanik rozebrał styki przeczyscił , posmarował i działa jak należy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też miałem taki problem z drzwiami przednimi pasażera,rozebrałem i rozszerzyłem styki ale niestety cały mechanizm się rozsypał,złożenie tego to masakra(rozebranie też),po założeniu silniczek działa ale mechanizm nie,niestety musiałem zamówić używany i zamontować,wszystko działa jak należy.Radze kupić zamek z takimi samymi numerami jest możliwość ze sterowanie może szwankować,ja kupiłem taki sam nr.jak miałem w aucie.Pozdrawiam i mam nadzieje że komuś pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Witam wszystkich jako nowy na forum... koledzy może ktoś podpowie... w moim audi wymieniłem 3 zamki na używane.. podziałały trochę i lipa.. oczywiście padały po kolei.. teraz mam już 2 nowe z tyłu.. pozostał używany w drzwiach kierowcy. Jak odebrałem ostatnio auto z wymiany zamka (tylnego prawego na nowy) po kilku użyciach zaczął szwankować też ten wymieniony(nowy).. oraz w przednich drzwiach kierowcy.. jako że mechanik już jak to stwierdził nie ma pomysłu.. bo to tak z tym działaniem różnie.. sam zmieniłem w ustawieniach żeby po 1 naciśnięciu pilota  otwierały się wszystkie drzwi.. było tak że na raz miały się otwierać kierowcy na 2 reszta... wtedy raz działały przednie raz zacinały tylne.. drugim razem przednie się otwierały tylne nie.. po zmianie na 1 naciśnięcie otwierają się zawsze wszystkie drzwi prócz kierowcy i zamykają wszystkie normalnie. czyli na chłopski rozum problem leży gdzieś w przednich drzwiach kierowcy... dziwna sprawa że zamek jak ustawiony na otwieranie 2 poziomowe czasem zadziała a jak na raz to wogóle.. pytanie czy to wina zamka w tych przednich drzwiach kierowcy czy może być coś innego że to tak świruje? Może wymieniam te zamki niepotrzebnie a problem tkwi gdzie indziej w jakimś drobiazgu..? druga rzecz ile może kosztować nowa stacyjka? też wymieniłem już na używaną bo wcześniej auto żonie zgasło pojawił sie kluczyk na wyświetlaczu i było koniec jazdy.. teraz mam już lęk żeby to tak się nie skończyło.. a po odbiorze auta od mechanika po wymianie zamka coś czułem kluczyk dziwnie wszedł do stacyjki był problem z wyjęciem info na wyświetlaczu standart.. podejrzewam że ktoś nieumiejętnie wyciągał u mechanika i coś zepsuł.. oczywiście kilka razy włożę kluczyk wyjmę i jest ok..a co któryś raz pojawia się problem.. być może jak to się nie dzieje za każdym razem to mogę jeszcze uratować tą stacyjkę? Dziękuję za wszelkie sugestie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...