Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwna jazda po wymianie sprężyn


ofikruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam taki problem. autem zaczęło się dziwnie jeździć tak plywalo. pojechałem zmienić na opony zimowe po prostu przełożyć opony. wtedy już zaczął drgac i pływać. pojechałem znów tam gdzie zmienialem opony żeby mi dobrze wywazyli bo coś jest nie tak. oglądając auto po zdjęciu kół zauważyłem że jest walnieta sprężyna z prawej strony w połowie okazało się że opony też do zmiany bo były już krzywe tzn takie pagórki miały. Pojechałem do mechanika zmieniłem 2 sprężyny opony także wszystkie 4. Teraz mi wyje szczególnie przy zwalnianiu i tak jakoś dziwnie się jeździ jakbym miał jakieś odczucia w kierownicy. przy skręcie wydaje mi się że buda lekko buja i jak cofalem ostatnio i skrecilem słyszałem stuk z tylu. Co to może być bo już nie mam sił ? amor mógł dostać przy tej sprężynie peknietej ? jechać na stację diagnostyczną ? Jak byłem na stacji gość pierw się przejechał i powiedział że nie ma się czego czepic ale jednak sam wiem jak jeździl a teraz jest gorzej. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety zajezdzilem 2 komplety opon przez amortyzatory ktore maja powyzej 60%, ale niestety leją i mają 10 lat. 

Zamowilem monroe juz z przesiadką na 1be od dzika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...