Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sitar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sitar

  1. Witam Czy przy wymianie rozrzadu wymieniacie szpilki napinacza i rolki prowadzacej? Chodzi glownie o 2.0 cr (w moim pezypadku CFGC)sprawdzalem w autodacie i nie ma nic o wymianie. Pytam z ciekawości bo u Siebie wymieniałem juz 2 razy i szpilek nie ruszalem
  2. Jezdze tak juz z miesiac i raczej plyn by sie skonczyl. Wyciekow nie widac, tez myslalem nad pompa
  3. Hamulce odpowietrzane przyrzadem do odpowietrzania w kolejnosci lp,pp,lt,pt bez poprawy wiec odpowietrzylem jeszcze raz normalna metodą pompujac pedalem hamulca w innej kolejności pt,lt,pp,lp i też bez zmian. Płynu przelałem ok 2 litry a stary był bez osadów i podczas odpowietrzania nie bylo powietrza...
  4. Ok dzięki po swietach ogarnę
  5. Płyn nie był wymieniany, klocki tar ze jakis rok temu tylko dziwne że tak nagle wysapił problem. Plyn zmienie i odpowietrze wszystko na poczatek
  6. Witam Od niedawna mam problem z hamulcem w vv cc dsg-pedał zaczał brać nisko. Podczas delikatnego wciskania do samego konca auto praktycznie wogole nie zahamuje, jednak gdy wcisnę szybciej to juz jest w miare ok. Na patoju gdy wcisnę kilka razy i przytrzymam to pedał powoli woada w podloge. Czy pompa hamulcowa sie wykonczyla?
  7. Na tą chwilę doszliśmy do tego że z odpięta wtyczka od turbo auto nie kopci wcale i trzyma niskie obroty. Z podpięta po przejechaniu 100metrow obroty trzymają już 940 i auto dymi . Odpinamy wtyczkę obroty spadają i auto nie dymi. Po zdjęciu rury z IC praktycznie sucho
  8. Znaleźliśmy jedna nieszczelnosc i już jest ok. Fura nadal dymi na niebiesko...ciśnienie paliwa w ciągu sekundy skacze 200 bar do 300 bar i tak w kolo...na biegu jałowym ma 940 obr. Z dymieniem na biegu jałowym jest tak że chwilę dymi chwilę nie. Po przegazowaniu na jalowym obroty spadły do 740 i przestał dymic
  9. Dzięki sprawdzę w poniedzialek
  10. Nie wiemy bardzo od czego zacząć bo kopci tylko na rozgrzanym. Ma moc chodzi ładnie. Zauważyłem przed chwilą że jak jest rozgrzany to ma podwyższone obroty, również egr ma zaślepione podciśnienia i fizycznie też jest zaślepiony...
  11. Witam . Może ktoś miał podobny przypadek...kolega kupił golfa 6 cbdc 2.0 na common rail i po 2 miesiącach auto zaczęło mocno kopcić jak jest rozgrzane. Kopci na czarno, niebiesko najbardziej przy przyspieszaniu. Korekty wtryskow są ok. Dpf był zabity i został wyczyszczony. Z intercolera po odpieciu węża polecialo moze z 10 kropli oleju.
  12. Zajmuje się ktoś może wyłączeniem immobilisera w golfie 4? W grę wchodzi wyłącznie wysyłka sterownika i licznika.
  13. Dziękuję za pomoc . Winny okazał się regulator cisnienia na pompie.
  14. Ok sprawdzę. Pompa pierburg
  15. Auto jest kolegi i pomagam mu trochę w temacie . Zawor i czujnik na listwie założył nowe boscha. Jakiś miesiąc temu auto zgasło i nie chciało odpalic- brak cisnienia paliwa-po wymianie pompki paliwa w baku auto jeździ tak jak wcześniej czyli zgaśnie tak z 3 razy dojeżdżając do skrzyżowania i dalej jest już ok. W sterowniku nie ma żadnych błędów. Postaram się podmienić jeszcze zawor na pompie cr.sprawdze jeszcze ten alternator
  16. Padła pompa w baku-zalozona nowa. Filtr paliwa wymieniony-brak opiłków. Podmienione obydwa czujniki na listwie. Regulator na pompie czysty, brak opilkow ale jeszcze nie podmieniany.przed wymiana pompy w baku było to samo
  17. Ostatnio była wymieniana pompa paliwa bo padła. Błędów brak
  18. Witam . Mam problem z Passatem b6 2008r cbab w automacie. Auto gasnie jak dojeżdżam do skrzyżowania itp, następnie odpala bez problemu. Wystarczy że na postoju przegazuje i jak będzie schodził z obrotów to zgaśnie. Przy dłuższej rasie potrafi zgasnąć 4 razy i dalej wszystko jest ok.
  19. Temat wygląda nastepujaco-autem jeździ żona i jak pojeździłem parę dni to z rana ciężko odpalało, mocno przygasały kontrolki. Jednego dnia po odpaleniu ledy nie podniosły się (świeciły tuż przed maska) . Wymieniłem aku na nowy i od tygodnia nie ma najmniejszego problemu. Myślę że duze spadki napięcia powodowały wyżej opisane problemy.
  20. Auto było serwisowane w firmie i je odkupiłem. Co mogę zrobić z tą zawartością 0.07 żeby było ok?po zakupie ok 60000 zrobione beż najmniejszego problemu.
  21. Ok jutro wrzucę pełny auto scan
  22. Posiadam auto od 3 lat z czego wcześniej od nowosci jeździł w firmie której pracuje i za mojej kadencji czyli od 3 lat nawet raz kompa nie podłączyłem.dzis sytuacja wystąpiła ponownie-podczas próby przegazowania na jalowym słychać jak wydechu zbierają się spaliny i co chwilę coś je upuszcza(przy wymianie oleju widziałem jakieś ustrojstwo na ruze wydechowej)i wychodzi ze to to co chwilę się zamyka i otwiera. Mam trochę nieaktualny program do tego roku ale przed jazda błędów nie było a po problemie wyskoczyły najpierw 21606 u0422 i 5158 p2456 a po 5 minutach 31489 p154B i 31490 p154B

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.