Jump to content
IGNORED

1.8T węże nagrzewnicy


DraStiC

Recommended Posts

Witam, orientuje się ktoś czy podejdą węże nagrzewnicy od innego silnika? Ewentualnie jakieś zamienniki, bo przeszukałem pół internetu i nie mogę znaleźć do mojego. Mam anglika po przekładce i moje są wynaciągane i pozaginane przez co prawdopodobnie płyn nie idzie tak jak powinien i nagrzewnica nie dmucha mi ciepłym powietrzem (jedynie przy szybszej jeździe leci takie delikatne ciepełko), uprzedzając pytania układ odpowietrzany kilkukrotnie, nagrzewnica raczej ok, termostat ok, uszczelka pod głowicą była robiona miesiąc temu. Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam , moim zdaniem masz dalej nie odpowietrzony układ albo ci się zapowietrza na to wskazują objawy ciepłego powietrza dopiero po trzymaniu samochodu na wyższych obrotach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli odpowietrzyłeś układ i płyn Ci leci jak na filmiku to powinno ci lecieć ciepłe powietrze a jak nic nie leci na powrocie to masz zapowietrzone albo zabitą syfem nagrzewnice wtedy musisz ją przepłukać.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Nagrzewnica raczej nie jest zasyfiona bo wszystko dobrze chodziło do az momentu jak rozerwało mi jeden z węży, znajomy mi je dosztukował i odpowietrzał układ i nic, dlatego szukam oryginalnych węży ale nie mogę znaleźć do mojego silnika

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...