Treść opublikowana przez B@cardi
-
termostat siada po dlugiej trasie
Nie musi to oznaczać UPG ale ja najpierw odpowietrzył bym układ i zrobił test na co2.
-
termostat siada po dlugiej trasie
Jak masz zimne powietrze na postoju a w czasie jazdy na obrotach ciepło to masz zapowietrzony układ.
-
Zapalająca się kontrolka oleju
Jeżeli masz olej w normie czyli przy maksimum na bagnecie to jest to wina elektryki czyli zaczął bym od tego czy na przekręconym zapłonie widać na fisie że masz otwartą maskę? Jeżeli nie to masz problem z czujnikiem maski i wtedy błąd może ci wyskakiwać i albo wymiana zamka z czujnikiem albo naprawa, druga przyczyna do sprawdzenia okablowanie od czujnika poziomu oleju w misie olejowej czy nie jest gdzieś przetarte, czujnika poziomu bym na twoim miejscu nie wymieniał nie potrzebne koszty nikomu nie pomogło to że wymienili.
-
Zapalająca się kontrolka oleju
Nie trzeba odłączać akumulatora wystarczy że na przekręconym zapłonie otworzysz maskę na kilka sekund aż zgaśnie kontrolka
-
Czujnik temperatury
Ja bym najpierw sprawdził czujnik temperatury odpowiedzialny między innymi za wskaźnik .
-
Odgrzybianie klimy
-
Odgrzybianie klimy
Musisz schowek u pasażera zdemontować.
-
Wywala błędy sporadycznie
Ja bym na początek zmienił stację do tankowania.
-
Wypadanie zapłonów cylinder 1 / 2.0 FSI
Może być rozwalony vanos i tez będzie pokazywało wypadanie zapłonu.
-
Problem z odpaleniem
Paliwo się cofa, bądź nieszczelność na listwie.
-
Swieci się kontrolka epc i kontrola trakcji
CZujnik położenia wałka
-
b6 1.6 ALZ Po wymianie termostatu "Bulgocze"
Prawidłowo odpowietrzony układ powinien zachowywać się jak na filmie.
-
b6 1.6 ALZ Po wymianie termostatu "Bulgocze"
- b6 1.6 ALZ Po wymianie termostatu "Bulgocze"
W grodzi pod szybą wychadzą dwa przewody z nagrzewnicy w jednym masz dziurkę jak poluzujesz opaskę ściągasz delikatnie wąż i upuszczasz powietrze aż będzie wybijało ciśnienie płynu nazywasz z powrotem przewód i koniec. Oczywiście wszystko na rozgrzanym silniku tak by obieg na termostacie był otwarty.- b6 1.6 ALZ Po wymianie termostatu "Bulgocze"
Nie odpowietrzony układ- Brak ogrzewania na wolnych obrotach w Audi A4 B6 1.8T
Zrób test n CO2 w układzie od tego bym zaczął, może być też pompa wody tam czasami wirnik odklejał się i nie pompowało płynu ale pokolei najpierw test bo gdxieś ten płyn ucieka rozumiem że wycieków nie masz?- A4 2.0 ALT 130 km 2001 benzyna... Wymieniony termostat, temp. max 75 stopni
Zielony czujnik przy grodzi z tyłu silnika on odpowiada za wskazanie temperatury.- Problem ze wskazaniem temperatury
Obstawiam zielony czujnik za silnikiem przy podszybiu.- Czujnik poziomowania xenonów
Poszukuję dźwigni czujnika poziomowania xenonów na przód nr czujnika 8E0907503 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Czujnik temperatury silnika
- [2.0 ALT] Problem z odpaleniem na ciepłym i kontrolka EPC
Czujnik położenia wału do wymiany- Pomoc
http://www.a4.strefa.pl/a4up/a4_czyjnik_temp_plynu.JPG Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Pomoc
Czujnik odpowiadający za wskazanie na desce znajduje się z tylu silnika przy podszybiu jest koloru zielonego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [2.0 ALT] Brak grzania po remoncie
Raczej masz zapowietrzony układ.- Czujniki parkowania, jak sprawdzić czy są fabryczne ?
Przekręcasz kluczyk nie odpalając auta wrzucasz wsteczny idziesz do tylu auta i słuchasz przy każdym czujniku kutry nie cyka ten jest zepsuty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk - b6 1.6 ALZ Po wymianie termostatu "Bulgocze"