Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B@cardi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez B@cardi

  1. Dokładnie jak kolega pisze trasa najlepiej z zasłoniętą chłodnicą w takie dni szybciej złapie temperaturę a jak nie to zciągnij delikatnie górny wężyk od nagrZewnicy na odpalonymi silniku tam jest taki mały otworek jak płyn będzie tryskał do góry ciśnieniem to znaczy że układ odpowietrzony i w środku gorąco .
  2. Nie załączy ci wentylatora jak termostat nie puści obiegu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wymieniaj termostat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Uszczelka pod głowicą na 100% ja bym naprawiał może źle zrobione ostatnio miałeś i ci wydmuchało ją znowu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Nie sądzę ale jak już będziesz wymieniał termostat to możesz układ przepłukać . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. No to masz odpowiedź termostat do wymiany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Sprawdź węże jaką temperaturę mają jak na wyjściu na chłodnicę zimny bądź letni a do drugiego dotknąć się nie możesz to termostat się nie otwiera. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Termostat nie jest od załączania wentylatora, chodzi ci tylko o to że wiatrak nie włącza się? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dokładnie to ten on pokazuje temperaturę na desce i załącza wentylator
  10. Masz jeszcze czujnik zielony koło grodzi za silnikiem i to on jest odpowiedzialny za tą temperaturę . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Jeżeli odpowietrzyłeś układ i płyn Ci leci jak na filmiku to powinno ci lecieć ciepłe powietrze a jak nic nie leci na powrocie to masz zapowietrzone albo zabitą syfem nagrzewnice wtedy musisz ją przepłukać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Witam , moim zdaniem masz dalej nie odpowietrzony układ albo ci się zapowietrza na to wskazują objawy ciepłego powietrza dopiero po trzymaniu samochodu na wyższych obrotach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. W tym modelu wymienia się termostat w obudowie z czujnikiem (komplet) a słabe grzanie nie oznacza odrazu termostat.
  14. B@cardi odpowiedział(a) na B@cardi temat w 2.0
    A w którym miejscu najlepiej go wstawić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. B@cardi odpowiedział(a) na B@cardi temat w 2.0
    Jeszcze nie [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. B@cardi opublikował(a) temat w 2.0
    Witam problem jest tego typu iż po dłuższym postoju auto za pierwszym razem można kręcić a i tak nie odpali a jak odpuszczę zapłon to za drugim razem odrazu pali , zauważyłem jeszcze fakt że kiedy zatankuję do pełna to pali lepiej a bawienie się zapłonęły bez kręcenia a potem odpalenie nie działa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Witam problem jest tego typu iż po dłuższym postoju auto za pierwszym razem można kręcić a i tak nie odpali a jak odpuszczę zapłon to za drugim razem odrazu pali [emoji848], zauważyłem jeszcze fakt że kiedy zatankuję do pełna to pali lepiej a bawienie się zapłonęły bez kręcenia a potem odpalenie nie działa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Może się przyda
  19. B@cardi odpowiedział(a) na Latansiu temat w 2.0
    Czujnik położenia wału albo brudny albo do wymiany
  20. Otwórz maskę na włączonym zapłonie na około 30 sekund i kontrolka zniknie ?
  21. B@cardi odpowiedział(a) na burdzi temat w 2.0
    U mnie przy zapchanym katalizatorze tak strzelało.
  22. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.