Treść opublikowana przez B@cardi
-
Brak ogrzewania po wymianie rozrządu
Dokładnie jak kolega pisze trasa najlepiej z zasłoniętą chłodnicą w takie dni szybciej złapie temperaturę a jak nie to zciągnij delikatnie górny wężyk od nagrZewnicy na odpalonymi silniku tam jest taki mały otworek jak płyn będzie tryskał do góry ciśnieniem to znaczy że układ odpowietrzony i w środku gorąco .
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Nie załączy ci wentylatora jak termostat nie puści obiegu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Wymieniaj termostat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[2.0 ALT] Bulgotanie w zbiorniku wyrównawczym
Uszczelka pod głowicą na 100% ja bym naprawiał może źle zrobione ostatnio miałeś i ci wydmuchało ją znowu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Nie sądzę ale jak już będziesz wymieniał termostat to możesz układ przepłukać . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
No to masz odpowiedź termostat do wymiany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Sprawdź węże jaką temperaturę mają jak na wyjściu na chłodnicę zimny bądź letni a do drugiego dotknąć się nie możesz to termostat się nie otwiera. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Termostat nie jest od załączania wentylatora, chodzi ci tylko o to że wiatrak nie włącza się? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Dokładnie to ten on pokazuje temperaturę na desce i załącza wentylator
-
2.0 ALT - Nie działa wentylator chłodnicy, mimo wysokiej temp. płynu.
Masz jeszcze czujnik zielony koło grodzi za silnikiem i to on jest odpowiedzialny za tą temperaturę . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
1.8T węże nagrzewnicy
Jeżeli odpowietrzyłeś układ i płyn Ci leci jak na filmiku to powinno ci lecieć ciepłe powietrze a jak nic nie leci na powrocie to masz zapowietrzone albo zabitą syfem nagrzewnice wtedy musisz ją przepłukać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
1.8T węże nagrzewnicy
Witam , moim zdaniem masz dalej nie odpowietrzony układ albo ci się zapowietrza na to wskazują objawy ciepłego powietrza dopiero po trzymaniu samochodu na wyższych obrotach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ALT 2.0 termostat - wymiana całego czy wkład?
W tym modelu wymienia się termostat w obudowie z czujnikiem (komplet) a słabe grzanie nie oznacza odrazu termostat.
-
Ciężko pali
A w którym miejscu najlepiej go wstawić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ciężko pali
Jeszcze nie [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi a4 b6 3.0 odpowietrzanie chłodnicy
- Ciężko pali
Witam problem jest tego typu iż po dłuższym postoju auto za pierwszym razem można kręcić a i tak nie odpali a jak odpuszczę zapłon to za drugim razem odrazu pali , zauważyłem jeszcze fakt że kiedy zatankuję do pełna to pali lepiej a bawienie się zapłonęły bez kręcenia a potem odpalenie nie działa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Ciężko pali
Witam problem jest tego typu iż po dłuższym postoju auto za pierwszym razem można kręcić a i tak nie odpali a jak odpuszczę zapłon to za drugim razem odrazu pali [emoji848], zauważyłem jeszcze fakt że kiedy zatankuję do pełna to pali lepiej a bawienie się zapłonęły bez kręcenia a potem odpalenie nie działa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Wymiana obudowy miernika oleju
Może się przyda- Przepustnica
Czujnik położenia wału albo brudny albo do wymiany- Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Otwórz maskę na włączonym zapłonie na około 30 sekund i kontrolka zniknie ?- dziwne zachowanie silnika
U mnie przy zapchanym katalizatorze tak strzelało.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich - Ciężko pali