Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burdzi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok wezmę się za to jutro, a co do stylu jazdy to robie 2 razy dziennie odcinek po około 50 km, do roboty i z roboty … a co do napięcia aku to raczej odpada napięcie podane z zapalniczki samochodowej ? Bo mam wtykę do zapalniczki do ładowania tel i pokazuje odrazu napięcie na aku, z tego co pamiętam przy rozruchu było 12-12,7 a gdy silnik pracuje 13,5 do 13,9 a jeszcze co do uwalenia aku, to w lutym wymieniałem aku bo myślałem że mam zły, a winna okazała się wiązka drzwi przez którą podświetlany był przycisk awaryjnych non stop nawet po zamknięciu auta i właśnie nowy aku też mi rozładował dwa razy, tylko dziwi mnie że od lutego minęło tyle czasu a dopiero teraz wywala błędy z abs ale to mogło rozwalić aku w sumie
  2. Dodaje pełny autoskan: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,0F,11,15,16,17,18,36,37,45,46,55,56,57,65,67,69,75,76,77 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 557 Component: 2.0L R4/5VS G 0004 Coding: 0011501 Shop #: WSC 06435 1 Błąd Zapis.: 18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 008 - Implausible Signal Readiness: 0110 0101 Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 820 043 A Component: A4 Klimaautomat 0203 Coding: 00000 Shop #: WSC 06435 Nie ma błędów :) . Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 C Component: int. Lastmodul RDW 0606 Coding: 00101 Shop #: WSC 63351 Nie ma błędów :) . Skipping Address 15-Airbags Address 16 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 953 549 N Component: Lenksáulenmodul 0308 Coding: 00042 Shop #: WSC 00000 Nie ma błędów :) . Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 920 900 F Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D09 Coding: 00000 Shop #: WSC 00006 WAUZZZ8EZ1A004744 AUZ6Z0Y0003946 2 Znalezione: 01316 - ABS Control Module 49-00 - No Communications 01304 - Radio 49-00 - No Communications Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 N Component: Komfortgerát T87 0111 Coding: 06752 Shop #: WSC 06435 4 Znalezione: 01562 - Right Rear Door 59-00 - Can't Unlock 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01559 - Drivers Door 61-00 - Won't De-Safe 01560 - Passenger Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent End ------------------------------------------------------- Aku wymienione na nowe w lutym marki Bonnet 62 Ah
  3. W sensie jak polaczenie na zacisku 30 ? Bo chyba błąd by był jak by była jakaś przerwa w obwodzie
  4. Witam, od 2 tygodni bujam się z problemem komunikatu BRAKE, świeci kontrolka abs i mruga kontrolka hamulca ręcznego, czasami esp też świeciło. wcześniej zdarzało się to sporadycznie, później coraz częściej a teraz po każdym odpaleniu auta a nawet po samym przekręceniu zapłonu. co zauważyłem : w normalną pogodę mam non stop ten błąd a jak cały dzień pada deszcz to pojawia się dopiero gdy przejadę z 10-30 km - różnie …. Może to nie istotne. Co zostało sprawdzone: - płyn hamulcowy ok - czujniki abs z przodu wymienione prawy i lewy - kostka od zbiorniczka płynu hamulcowego odpięta i nadal to samo - komputer silnika suchy - przekaźniki i bezpieczniki okej. Po podpięciu vaga w sterowniku silnika pokazuje takie błędy, załączam zdjęcie. Ze sterownikiem abs nie da rady się połączyć - brak komunikacji. Zamieszczam jeszcze filmik jak to wygląda przy włączeniu zapłonu … Wydaje mi się że winny może być tylko sterownik abs albo pompa abs … co myślicie ? Może coś jeszcze powinienem sprawdzić ? IMG_7155.mov
  5. A4459102-5655-4553-921F-D709FF9EA8C3.mov Witam, już przez jakiś czas męczę się z ubywaniem płynu chłodniczego. Silnik 2.0 ALT wymieniony termostat, króciec/czwórnik z tyłu silnika, dwoje mechaników sprawdzało i mówili że wszystko powinno być okej. bo odebraniu auta od mechaników przez tydzień ani kropli nie ubyło i po tygodniu zaczął kapać. Zamieszczam krótki filmik gdzie kapie, niestety nie mam jak wjechać na kanał a od góry nic nie widac. Zauważyłem że ten wyciek nie zawsze występuje, czasami 3 dni jest okej później dalej kilka dni kapie, na postoju po zgaszeniu auta i w trakcie jazdy nie ma reguły. Czemu warto było by się przyjrzeć ? Co myślicie by wlać barwnik uv by to zlokalizować ?
  6. Odświeżam temat, wyciek płynu chłodniczego zaraz po zgaszeniu auta, nie za każdym razem, czasami pare dni nic i pare dni dalej kapie, kapie gdzieś z okolic miski olejowej, wymieniony termostat, króciec z tylu silnika, korek od zbiorniczka i nadal to cieknie. silnik 2.0 ALT zamieszczam krótki filmik wycieku A4459102-5655-4553-921F-D709FF9EA8C3.mov
  7. burdzi opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, problem zaczął się od tego że zagotowało mi płyn chłodniczy i włączał się wentylator zaraz po odpaleniu na drugi dzień, po podłączeniu VAGa był błąd czujnika g62, wymieniłem ten w silniku i odrazu ten przy dole chłodnicy i niby wszystko okej ale obserwując nadal to wentylator na 1 bieg włącza się przy około 98 stopniach. Problem w tym, że jest ostatnio po 27/28 stopni na zewnątrz to wydaje mi się że powinien się wentylator załączyć na full. Miałem przez chwilę dostęp do vaga to przy jeździe bez nawiewów temperatura waha się od 88 do 102 stopni (sprawdzane w blokach pomiarowych licznika, grupa 003) , gdy włączyłem klime to pokazywało od 94 do 98 stopni i przy włączanej klimie słychać wiatrak że chodzi na full. Podłączyłem znów VAG i pokazał się błąd : 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermitten Jak myślicie czy to termostat do wymiany czy może moduł wentylatora ?? Orientujecie się też przy jakiej temperaturze powinien wiatrak załączać się na full ?? Audi A4 B6 - 2.0 ALT
  8. burdzi odpowiedział(a) na burdzi temat w Audi A4 B6/B7
    Brak spryskiwaczy reflektorów, brak kontroli żarówek a co do vcds to to samo mi pokazuje, załączę grafikę z vcds i rozebranego modułu
  9. burdzi odpowiedział(a) na burdzi temat w Audi A4 B6/B7
    Dobra to z tego co rozumiem to powinien mi podejsc moduł z końcówka „D” ??? Jeśli się mylę to mnie poprawcie
  10. burdzi opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam spalił mi się moduł świateł, mam go o numerach 8E0 907 279. szukajac takiego modułu jest mnóstwo o tych samych numerach ale dodatkowo maja na końcu literę C lub D lub M i pare innych liter. Który by pasował do mojego bez żadnej litery. audi A4 B6 - 2001 r silnik 2.0 ALT - 130 km
  11. burdzi odpowiedział(a) na burdzi temat w 2.0
    Mam
  12. burdzi opublikował(a) temat w 2.0
    Witam licznik zle mi pokazuje ilość paliwa w baku, nic już nie pokazywał, na fisie 0 km, zatankowalem za 100 zl, okolo 20 litrów i pokazało pół baku, czasami jak się zaswieci rezerwa zaleje za 10 zł to wzrasta prawie do połowy baku. W czym może być problem? Licznik, pływak czy czujnik??
  13. burdzi odpowiedział(a) na burdzi temat w 2.0
    Rozrzad o zabek przestawiony, mam nadzieję ze to będzie to.
  14. burdzi opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, po remoncie silnika pojawil mi sie blad 17748 i jezdzilem normalnie z 1000 km a teraz auto czasami nie ma mocy i jak wrzucam na bieg jałowy to czasami obroty tak spadna az auto zgaśnie, pali normalnie, dzieje się tak tylko na rozgrzanym silniku. Wymieniłem czujnik polozenia walka rozrzadu i nadal to samo. Dodam ze byl wymieniany pasek od rozrzadu Co moze być nie tak??
  15. burdzi opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, przymierzam sie do zmiamy silnika z 2.0 alt na 1.8 t avj/bfb I pytanie co potrzeba dokladnie do tego, bo czytałem ze wystatczy silnik, komp i wiazka, a wydech i chkodnica moze zostac z alta, czy to prawda i czy wszystkie potrzebne graty podejda z anglika??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.