Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FELI OD AUDI A4 B9 DO A4 B8 OTWÓR CENTRUJĄCY 66.45

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy chciałbym kupić felgi do mojej a4 b8 z audi a4 b9. Teraz pytanie czy bedzie pasował otwór centrujący poniewaz tam jest 66.45. niżej lik http://allegro.pl/nowe-alufelgi-audi-8x18-5x112-et40-66-45-oryginal-i6804912155.html

 

Opublikowano

Powinny pasować , sam mam z S4 B9 . Myślę że się komuś źle napisało z tym otworem centrującym .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.12.2017 o 12:02, mariusz36 napisał:

Powinny pasować , sam mam z S4 B9 . Myślę że się komuś źle napisało z tym otworem centrującym .

 

W dniu 3.12.2017 o 12:02, mariusz36 napisał:

Powinny pasować , sam mam z S4 B9 . Myślę że się komuś źle napisało z tym otworem centrującym .

A jakie masz kolego felgi z b9 jesli można wiedzieć?

chodzi mi o szerokość,et,ile cali i jakie opony?

 

Opublikowano
12 godzin temu, globi1234 napisał:

 

A jakie masz kolego felgi z b9 jesli można wiedzieć?

chodzi mi o szerokość,et,ile cali i jakie opony?

 

Mam 18 , ET40 , 8J  ( 8W0 601 025 S ) Opony 245/40/ 18 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.12.2017 o 09:41, mariusz36 napisał:

Mam 18 , ET40 , 8J  ( 8W0 601 025 S ) Opony 245/40/ 18 

a do tego jakieś dystanse?

Opublikowano
36 minut temu, globi1234 napisał:

a do tego jakieś dystanse?

Nie, ja nie zakładałem żadnych dystansów . W planie są felgi 19 , nawet już trochę jeździłem na 19 , ale bez obniżenia słabo to wyglądało i wróciły 18 . Na wiosnę mam zamiar wrzucić gwint i kola 19 . Jak byś chciał żeby koło było równo z błotnikiem ( nadkolem ) to można szukać felg od A5 .

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, mariusz36 napisał:

Nie, ja nie zakładałem żadnych dystansów . W planie są felgi 19 , nawet już trochę jeździłem na 19 , ale bez obniżenia słabo to wyglądało i wróciły 18 . Na wiosnę mam zamiar wrzucić gwint i kola 19 . Jak byś chciał żeby koło było równo z błotnikiem ( nadkolem ) to można szukać felg od A5 .

Mi bardziej do gustu przypadły od B9 tylko jeszcze myśle nad oponami. Zastanawiam sie nad uniroyal 225/45/18. co o nich myslisz?  Teraz mam 225/50/17 efficientgrip performance i dobrze sie jezdzi 

 

Opublikowano
W dniu 11.12.2017 o 20:34, globi1234 napisał:

Mi bardziej do gustu przypadły od B9 tylko jeszcze myśle nad oponami. Zastanawiam sie nad uniroyal 225/45/18. co o nich myslisz?  Teraz mam 225/50/17 efficientgrip performance i dobrze sie jezdzi 

 

Ja jeżdżę na 245/40/ 18 Pirelli , takie przewidział producent ( rozmiar )  jeździ się fajnie i dobrze wygląda , ale wiem że niektórzy zakładają 225/45/18 i są zadowoleni . Trudno mi się na ten temat wypowiedzieć i doradzić . Jest temat na forum o oponach , sam często tam zaglądam :thumbup1: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.