Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

globi1234

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez globi1234

  1. Ok dzięki za ocenę pozdrawiam
  2. Nie ma za dużo zawartości popiołu w oleju 0.27l?
  3. Możecie proszę sprawdzić parametry mojego DPF audi a4 b8 3.0 tdi CDUC 263tys przebieg
  4. Mi bardziej do gustu przypadły od B9 tylko jeszcze myśle nad oponami. Zastanawiam sie nad uniroyal 225/45/18. co o nich myslisz? Teraz mam 225/50/17 efficientgrip performance i dobrze sie jezdzi
  5. A jakie masz kolego felgi z b9 jesli można wiedzieć? chodzi mi o szerokość,et,ile cali i jakie opony?
  6. Witam koledzy chciałbym kupić felgi do mojej a4 b8 z audi a4 b9. Teraz pytanie czy bedzie pasował otwór centrujący poniewaz tam jest 66.45. niżej lik http://allegro.pl/nowe-alufelgi-audi-8x18-5x112-et40-66-45-oryginal-i6804912155.html
  7. Witam koledzy chciałbym kupić felgi do mojej a4 b8 z audi a4 b9. Teraz pytanie czy bedzie pasował otwór centrujący poniewaz tam jest 66.45. niżej lik http://allegro.pl/nowe-alufelgi-audi-8x18-5x112-et40-66-45-oryginal-i6804912155.html
  8. Witam. ja mam u siebie w audi a4 b6 słupek awt zamiast bfb od audi a6 c5. Jedynie co zmieniłem to miske olejową bo sie nie mieściła i musiałem przypiłować termostat bo w bfb ma większa srednice
  9. a co ile tyś wymieniać tak mniej wiecej czy aż zaobserwuje wyżej wymienione objawy ?
  10. Witam. co ile powinno wymieniać się świece? auto bez gazu. Jakie są oznaki kończących sie swiec? pozdrawiam
  11. a co powiecie o barumach bavuris 3 17r 215/50?
  12. dzięki za opinie. pozdrawiam
  13. wiem wiem ze nie zmusza:) ale jak mam wydać 1000zł na lepsze używki to dołoże 300 i mam nowe. przy sprzedaży samochodu klienci tez patrzą na stan i wiek ogumienia. myśle ze barumy bravurisy3 będę dobrym zakupem. pozdrawiam
  14. obecnie jestem za granica i chyba lepiej nowe barumy niz jakies tam używki.
  15. Witaj, Kolego Felgi spokojnie wejdą tylko opona odpowiednia to 215/50/17, Przy 215/55/17 licznik będzie zakłamywał.... Pozdrawiam! sorry mi chodziło właśnie o 215/50/17 nie bedzie mi obcierało przy załadowanym samochodzie? jakie kolego opony polecasz? barum bravuris 3 mogą być ? zimowe mam barum polaris3 i całekiem dobrze sie jezdzi Witaj, 215/50/17 będą idealne, nic nie będzie przycierać ani wozić w koleinach! PS. Odnośnie opon to zależy ile chcesz przeznaczyć na zakup? Bravurisy cieszą się dobrą opinią (wolałbym zdecydowanie niż chińczyki) Pozdrawiam! witam. chce kupic opony tak na 2 sezony, ponieważ dłużej tym samochodem jezdził nie będę, wiec wybór padł na bravurisy. Nie ma sensu wydawać 1700 na np hankooki bo pokonuje 7km odcinki i dwa razy do roku 4000km na autostradzie. Obecnie mam trzyletnie brigstony na lato i polarisy3 barum na zime i zadnej róznicy nie widze ani e jezdzie miejskiej ani po autostradach. Pozdrawiam
  16. Witaj, Kolego Felgi spokojnie wejdą tylko opona odpowiednia to 215/50/17, Przy 215/55/17 licznik będzie zakłamywał.... Pozdrawiam! sorry mi chodziło właśnie o 215/50/17 nie bedzie mi obcierało przy załadowanym samochodzie? jakie kolego opony polecasz? barum bravuris 3 mogą być ? zimowe mam barum polaris3 i całekiem dobrze sie jezdzi
  17. witam. wiecie moze czy podejdzie mi felga 7.0J17 et34 z oponami 215x55? teraz mam 7.0J 16 et35 opony 205na 55. Dodam ze prawdopodobnie mam fabrycznie niższe zawieszenie z czerwonymi amorami. prosze o pomoc
  18. na felgach powinno byc miejsce wyprodukowania? i z jakim et szukać? zobaczcie te http://allegro.pl/4szt-felgi-aluminiowe-oryginalne-5x112-17-audi-vw-i5820620867.html lubhttp://allegro.pl/17-5x112-audi-a3-a4-a6-q3-orginal-vw-skoda-i5804169534.html podejdzie mi opona 215x50x17 do tych felg z linku? prosze o pomoc? teraz ma 7.0J16et35 opony 205z55, bedzie duza równica? obniży się znacznie samochód? na felgach powinno byc miejsce wyprodukowania? i z jakim et szukać? zobaczcie te http://allegro.pl/4szt-felgi-aluminiowe-oryginalne-5x112-17-audi-vw-i5820620867.html lubhttp://allegro.pl/17-5x112-audi-a3-a4-a6-q3-orginal-vw-skoda-i5804169534.html podejdzie mi opona 215x50x17 do tych felg z linku? prosze o pomoc? teraz ma 7.0J16et35 opony 205z55, bedzie duza równica? obniży się znacznie samochód?
  19. witam . jaki ROZMIAR OPONY polecacie na felgi 7.0J17H2ET34?
  20. Witam. jestem zainteresowany kupnem felg z allegro http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-a3-s3-a4-a5-a7-a8-q5-gdansk-i5529738348.html Zapewne są o chinole ale ja po polskich drogach jezdze rzadko tylko na urlopie wiec i nie powinienem pokrzywic ale jak jest z ich wyważeniem i jak sie na nich jezdzi? ktos z was juz kupował felgi z allegro ? proszę o opinie a czy te sa orginalne ?http://allegro.pl/4szt-felgi-aluminiowe-oryginalne-5x112-17-audi-vw-i5820620867.html
  21. Witam co sadzicie o tych felgach? Będą pasowały do b6 avant http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-a3-s3-a4-a5-a7-a8-q5-gdansk-i5529738348.html
  22. a jakie powinno być cienienie oleju na biegu jałowym bo przy 2000rmp chyba od 3.5 do 4.5 ?
  23. właśnie jest tak jak mówisz tylko po nocy
  24. smok wyczyszczony i cisnienie sprawdzone na wolnych 1.2 a na 2000rmp 4.2. komplet z łancuchem wymieniony smok wyczyszczony i cisnienie sprawdzone na wolnych 1.2 a na 2000rmp 4.2-3. komplet z łancuchem wymieniony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.