Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Firma NEXEN proszę o opinię


krzychusssek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie , zamierzam kupić do mojego cabrio 235/40/r18 nexen n8000 , Ktoś na takich jezdził , ktoś może coś powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexeny maja chyba najlepsza opinie z budzetowych opon. Ja mialem u siebie N3000 i zlego slowa nie powiem, dobra przyczepnosc na suchym, na mokrym byly niespodzianki ale to bylo BMW wiec pewnie na kazdej oponie po deszczu trzeba uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem n8000 a teraz mam su nfera czy jakos tak i z obu jestem bardzo zadowolony jak za tą cenę spisują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Nexeny w poprzednim samochodzie. Wytrzymały 5 lat i jeszcze na nich sprzedałem auto :) Nie miałem z nimi problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem n8000 a teraz mam su nfera czy jakos tak i z obu jestem bardzo zadowolony jak za tą cenę spisują się bardzo dobrze.

jak na tą cene? , a ogólnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ,że opony są dość tanie i można by się spodziewać,że tanie będzie złe. Mimo tego spisuja się bardzo dobrze . W A3 miałem 17 teraz w A4 mam 18 i sobie chwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, ale kiedyś się przejechałem na Dębicy i w życiu jej nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam takie http://allegro.pl/4-x-nexen-n-fera-su4-235-40r18-235-40-18-2014-24h-i5041894306.htmltylko 225/40/18 i bardziej te polecam od N8000. Te z linku są cichsze od N8000 i czy na suchym czy mokrym są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie są chińskie


napewno lepiej kupić nowego nexena niż używanego continentala


a wiadomo że opona to nie felga że się kupi używaną i będzie wszystko ok , dla opony duże znaczenie ma jej wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony tylko nowe. Kupuje się je raz na kilka lat a duża część opon uzywanych jest z aut powypadkowych z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 nowe zimowe Winguardy, szalu nie robią, ale na razie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa nexeny n3000 i polecam zdecydowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, ale kiedyś się przejechałem na Dębicy i w życiu jej nie kupię.

Lubię takie opinie.... Wg. mnie, lepiej kupić oponę produkowaną w naszym kraju niż jakąś, raczej chińską tandetę. Na pewno Olsztyn i Dębica w tej klasie cenowej to coś lepszego niż z Qingdao. No cóż, wybór należ do każdego i jak pisano wyżej ....... nigdy nie kupię opony wyprodukowanej w Chinach !!!

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to nie china po pierwsze naucz sie czytac

Sam się naucz i zrozum to co napisałem, a potem epatuj swoimi pedagogicznymi umiejętnościami.

P.S. Pisałem o chińskiej fabryce tego koreańskiego producenta jakbyś nie zauważył. Jeżeli ktoś dorwie za tą niską cenę product out of China to inna trochę historia. Polscy producenci produkują tutaj i nie muszę się zastanawiać czy to czasem nie dzieło China. Dla zainteresowanych:

Nexen exported 70 percent of the Qingdao production to more than 130 different countries in 2010. The remaining 30 percent was sold directly in China. Production will be increased the next few years to match growing demand from the domestic market. "Capacity will increase from the current six million units per year to eight million," forecasts Jae Soo Lee, Executive Director.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...