Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Firma NEXEN proszę o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od 2008 roku ogumienie Nexen jest wykorzystywane w seryjnych samochodach marek takich jak Hyundai, Kia i Ssangyong.Coś w tym jest.

Opublikowano
  • Autor

nie o to chodzi , przecież teraz to nawet SONY , SAMSUNG , CZY PEŁNO INNYCH FIRM PRODUKOWANE JEST W CHINACH tylko dla tego że chińczycy zrobią coś za miske ryżu ,jednak wszystko jest to samo, a fabryka jest danej firmy a nie chińska

Edytowane przez krzychusssek

Opublikowano

też polecam nexen mam na zimę 16 i lato 17 i są super na mokrym jak i suchym polecam.

Opublikowano
  • Autor

krótko i na temat używany continental cs 5 2012r 7mmm czy nowe nexen n8000?

Opublikowano

Nowe to nowe, ale decyzja należy do Ciebie.

Opublikowano
  • Autor

no ja wiem ze guma czym starsza tym gorsza


nexen nadrabia tym ze to nie china ,

Opublikowano

To skoro wszystko wiesz, to nie rozumiem, po co pytasz i czemu się jeszcze zastanawiasz :)

Opublikowano
  • Autor

tym że niemieckie auto powinno mieć niemieckie opony :):):) ale te też mogą być


witam , decyzja zapadła , Zdecydowałem wybór padł na UNIROYAL RAIN SPORT 3 . bardzo dobre opony . bałem się Azjii :):):)

Opublikowano

tym że niemieckie auto powinno mieć niemieckie opony :):):) ale te też mogą być

witam , decyzja zapadła , Zdecydowałem wybór padł na UNIROYAL RAIN SPORT 3 . bardzo dobre opony . bałem się Azjii :):):)

Słuszny wybór. Gratuluję. Sam kupię Yokohamę lub Dunlopa bo do nich mam wejście po niższej cenie.
Opublikowano

dzisiaj zapodałem Nexeny 235/55-17" i jest git, nie ma co cudów oczekiwac za 1400zł

Opublikowano
  • Autor

jeszcze takie coś , czy Indeks 91 Y WYSTARCZY DO CABRIO? tam jest 615kg na opone?


i na jakie ciśnienie się pompuje taką 18stke?

Opublikowano

Krzychu zobacz w google i pewnie znajdziesz. Ja mam 18 245/45 i ciśnienie 2.2-2.3 bara.

Opublikowano
  • Autor

no tak jacek ale chodzi mi czy wystarczą opony o tym indeksie nośności ? czy koniecznie musi być 95y


bo piszą raz tak raz tak


???

Opublikowano

Wszystko jest kwestia ceny za ile kupisz takie opony, osobiście wolał bym kupic jakąś marke bardziej europejską marke ale wszystko kwestia ceny ;)

Opublikowano

no tak jacek ale chodzi mi czy wystarczą opony o tym indeksie nośności ? czy koniecznie musi być 95y

bo piszą raz tak raz tak

???

Nośność jest podawana dla full obciążenia auta z pełnym dopuszczalnym załadunkiem. 91Y w sumie daje 2460 kg. Nie wiem ile waży cabrio ale pewnie z 1300 - 1400 kg więc na pasażerów i bagaż zostaje ci jeszcze tona .
Opublikowano

Cabrio więcej waży niż np. sedan z tym samym silnikiem...

Opublikowano
  • Autor

Nowy cabrio ponad 1700 kg

Opublikowano

Zakupiłem Nexen Winguard 225/40r 18 nowe za 275 zl/szt na inopony.pl Wrażenia: ciche, dobrze trzymają na suchym jak i na mokrym ,choć w 100% im nie ufam po przygodzie na prostym odcinku drogi gdy nagle straciły przyczepność po wyjściu z zakrętu i tylko quattro uratowało tyłek. Do spokojnej jazdy jak najbardziej, do poszalenia ostrożnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, wczoraj założyłem nexen 6000 rozm 235/45/17 ,pierwsze wrażenie ,porażka !!!!!maly deszczyk a opona nie trzyma trakcji nawet na 2 biegu ,o szybkim starcie spod świateł można zapomnieć , moze w quattro będzie lepiej , u mnie fwd w okolicy 200 km jest masakra na suchej nawierzchni nie sprawdzałem , moze inne nexen bedą lepsze ale od tych co mam , moje stare ,łyse brigdestony 3maly lepiej niż te nowe,ot takie wrażenia z jazdy po mokrym , ok dziś zrobiłem rundkę po suchym asfaldzie no i jest ok , wiec jest to opona dobra tylko na sucha nawierzchnie

Edytowane przez przemek2760

Opublikowano

Od 2008 roku ogumienie Nexen jest wykorzystywane w seryjnych samochodach marek takich jak Hyundai, Kia i Ssangyong.Coś w tym jest.

Jakie auta takie opony. Kupiłem kiedyś w salonie żonie i20 :facepalm: Nie chcę mieć z tą marką nic wspólnego. Nigdy więcej takiego błędu nie popełnię.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.