Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Firma NEXEN proszę o opinię


krzychusssek

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2008 roku ogumienie Nexen jest wykorzystywane w seryjnych samochodach marek takich jak Hyundai, Kia i Ssangyong.Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi , przecież teraz to nawet SONY , SAMSUNG , CZY PEŁNO INNYCH FIRM PRODUKOWANE JEST W CHINACH tylko dla tego że chińczycy zrobią coś za miske ryżu ,jednak wszystko jest to samo, a fabryka jest danej firmy a nie chińska

Edytowane przez krzychusssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam nexen mam na zimę 16 i lato 17 i są super na mokrym jak i suchym polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro wszystko wiesz, to nie rozumiem, po co pytasz i czemu się jeszcze zastanawiasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym że niemieckie auto powinno mieć niemieckie opony :):):) ale te też mogą być


witam , decyzja zapadła , Zdecydowałem wybór padł na UNIROYAL RAIN SPORT 3 . bardzo dobre opony . bałem się Azjii :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym że niemieckie auto powinno mieć niemieckie opony :):):) ale te też mogą być

witam , decyzja zapadła , Zdecydowałem wybór padł na UNIROYAL RAIN SPORT 3 . bardzo dobre opony . bałem się Azjii :):):)

Słuszny wybór. Gratuluję. Sam kupię Yokohamę lub Dunlopa bo do nich mam wejście po niższej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zapodałem Nexeny 235/55-17" i jest git, nie ma co cudów oczekiwac za 1400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie coś , czy Indeks 91 Y WYSTARCZY DO CABRIO? tam jest 615kg na opone?


i na jakie ciśnienie się pompuje taką 18stke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu zobacz w google i pewnie znajdziesz. Ja mam 18 245/45 i ciśnienie 2.2-2.3 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jacek ale chodzi mi czy wystarczą opony o tym indeksie nośności ? czy koniecznie musi być 95y


bo piszą raz tak raz tak


???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestia ceny za ile kupisz takie opony, osobiście wolał bym kupic jakąś marke bardziej europejską marke ale wszystko kwestia ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jacek ale chodzi mi czy wystarczą opony o tym indeksie nośności ? czy koniecznie musi być 95y

bo piszą raz tak raz tak

???

Nośność jest podawana dla full obciążenia auta z pełnym dopuszczalnym załadunkiem. 91Y w sumie daje 2460 kg. Nie wiem ile waży cabrio ale pewnie z 1300 - 1400 kg więc na pasażerów i bagaż zostaje ci jeszcze tona .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Nexen Winguard 225/40r 18 nowe za 275 zl/szt na inopony.pl Wrażenia: ciche, dobrze trzymają na suchym jak i na mokrym ,choć w 100% im nie ufam po przygodzie na prostym odcinku drogi gdy nagle straciły przyczepność po wyjściu z zakrętu i tylko quattro uratowało tyłek. Do spokojnej jazdy jak najbardziej, do poszalenia ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj założyłem nexen 6000 rozm 235/45/17 ,pierwsze wrażenie ,porażka !!!!!maly deszczyk a opona nie trzyma trakcji nawet na 2 biegu ,o szybkim starcie spod świateł można zapomnieć , moze w quattro będzie lepiej , u mnie fwd w okolicy 200 km jest masakra na suchej nawierzchni nie sprawdzałem , moze inne nexen bedą lepsze ale od tych co mam , moje stare ,łyse brigdestony 3maly lepiej niż te nowe,ot takie wrażenia z jazdy po mokrym , ok dziś zrobiłem rundkę po suchym asfaldzie no i jest ok , wiec jest to opona dobra tylko na sucha nawierzchnie

Edytowane przez przemek2760
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2008 roku ogumienie Nexen jest wykorzystywane w seryjnych samochodach marek takich jak Hyundai, Kia i Ssangyong.Coś w tym jest.

Jakie auta takie opony. Kupiłem kiedyś w salonie żonie i20 :facepalm: Nie chcę mieć z tą marką nic wspólnego. Nigdy więcej takiego błędu nie popełnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...