Treść opublikowana przez przemek2760
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Witam, wczoraj założyłem nexen 6000 rozm 235/45/17 ,pierwsze wrażenie ,porażka !!!!!maly deszczyk a opona nie trzyma trakcji nawet na 2 biegu ,o szybkim starcie spod świateł można zapomnieć , moze w quattro będzie lepiej , u mnie fwd w okolicy 200 km jest masakra na suchej nawierzchni nie sprawdzałem , moze inne nexen bedą lepsze ale od tych co mam , moje stare ,łyse brigdestony 3maly lepiej niż te nowe,ot takie wrażenia z jazdy po mokrym , ok dziś zrobiłem rundkę po suchym asfaldzie no i jest ok , wiec jest to opona dobra tylko na sucha nawierzchnie
-
Polecane opony letnie
W b7 producent zaleca 235/45/17 to jest opcjonalny
-
Yokohama Advan Sport 103 czy 105, a może Dunlop Maxx RT ?
No i dobrze nie będziesz ich żałował , uzywałem je przez ok30 tys i jeszcze auto na nich sprzedałem
-
Polecane opony letnie
Hej i ja zamierzam zrobić zakup i padnie raczej na dunlop sp sport maxx , super opinie , a co do dunlopa , w hondzie miałem je 3 lata i jeszcze z nimi ja sprzedałem ,wiec polecam
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
Witam a zwykła lampa nie xenon tez ma taki bajer w b7 ?
-
245/45/17 a4 b7 sline
tak z ciekawości zapytałem , jazda pewnie była by uciążliwa no i paliwka więcej dzięki za info i pzdr
-
245/45/17 a4 b7 sline
235/45/17 używam teraz , pomyślałem ze założyć większa gume to trakcji nie będzie zrywał przód przy mocniejszym wciśnięciu gazu, a ktoś jeździł na takiej gumie? Ciekawe jak sie prowadzi
-
245/45/17 a4 b7 sline
Witam proszę o podpowiedz czy taka opona 245/45/17 letnia wejdzie na ori felgę s line 7.5j , et 43 zawieszenie s line ? Dzięki za pomoc
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Moze i ja sie załapie na 2 turę
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
Użyłem pianki do czyszczenia piekarników , zostawiłem na ok 3 min i splukalem ,dało radę ,następnym razem myśle dłużej pozostawić preparat i dokładnie go nanieść na koncówki i będzie błysk
-
Zamiana skrzyni biegów z 5 na 6 BFB 1.8t 163km
Ja tez jestem zainteresowany , koledzy piszcie
-
Pompa sai
Heh zobaczymy jak długo u mnie pobuczy?
-
Dziwny metaliczny dźwięk z silnika
Cześć kolego i rozwiązałeś ten problem ?
-
Pompa sai
No może i lepiej lecz pierwsze co to trzeba to zdiagnozować a czasu nie ma
-
Pompa sai
Cześć u mnie to nie jestem pewien czy to sai ,dzieje sie tak na zimnym ,jak silnik złapie temp to przestaje być to słyszalne , nic jeszcze nie sprawdzałem ,brak czasu oto filmik Zobacz ten film w YouTube: http://youtu.be/9PLfJJ99ces Sugestie miłe widziane
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
No i załatwione ,miałem wymieniane w 2012 w Szwajcarii
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Online raczej się tego nie dowiesz. Musisz zadzwonić do serwisu, na podstawie VIN-u powiedzą Ci czy akcja serwisowa cewki była robiona czy nie. Dzięki aktualnie jestem audi na terytorium uk , w Pl będę w wakacje ,ciekawe czy tu mogą mi ewentualnie wymienić
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Witam , a czy można jakoś samemu zweryfikować online to czy mam cewki do wymiany, czy może juz były wymienione?bo po niemiecku cieżko mi znaleźć
-
Pompa sai
Dzięki Łukasz liczyłem po cichu na twoja odpowiedz , pomagasz juz nie pierwszy raz ??????
- Pompa paliwa 1.8t 163km
-
Pompa sai
Witam , czy ktoś z forumowiczów może mi podpowiedzieć ,czy można jeździć z wylaczona pompa sai (1.8t bfb) buczy rano głośniej niż zazwyczaj , a znalazłem w wątku ze kolega z forum wypiął poprostu bezpiecznik od tej pompy , nie wywalało mu checka, czy to jest możliwe , oraz co może sie stać z autem po odłączeniu tej pompy ? Dzięki za ewentualne porady.
-
Polecane opony letnie
Witam ja użytkuje Bridgestone Potenza 235\45\17 dobrze trzymają jednak przednie muszę juz wymienić po około 2 latach ,bieznik znikł nie wiadomo kiedy a zrobione około 17 tys
-
Czuć spalony olej
U mnie tez już wymieniona uszczelka pod deklem , po poradach z forum pojechali mi po całości jeszcze silikonem , po 2 tys sucho
-
Długa jazda z duża predkoscia
Mam zalany valvoline 5w40 , auto było u mech podpinane nic nie wyszło , czytałem podobny temat na forum tylko pytano o tdi stad miłe widziane opinie o bfb na wyższych obrotach , czy coś sie może czy z DV czy ze smokiem olejowym stać lub jakieś inne nie planowane usterki , wcześniej na takich trasach uzywałem accord w benz mimo ze nie miała łatwo zawsze dawała radę,
-
Długa jazda z duża predkoscia
Witam koledzy planuje długa podróż moim audi tak około 1700 km , proszę podpowiedzcie mi czy bezpiecznie będzie dla silnika podrozowac z prędkością średnia 150-180 przez dłuższy czas , olej wymienię przed wyjazdem ,stan techniczny audi bez uwag , silnik 1.8bfb podniesiona moc do około 200km ,przebieg 235tys , dzięki za uwagi