Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemek2760

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemek2760

  1. Witam, wczoraj założyłem nexen 6000 rozm 235/45/17 ,pierwsze wrażenie ,porażka !!!!!maly deszczyk a opona nie trzyma trakcji nawet na 2 biegu ,o szybkim starcie spod świateł można zapomnieć , moze w quattro będzie lepiej , u mnie fwd w okolicy 200 km jest masakra na suchej nawierzchni nie sprawdzałem , moze inne nexen bedą lepsze ale od tych co mam , moje stare ,łyse brigdestony 3maly lepiej niż te nowe,ot takie wrażenia z jazdy po mokrym , ok dziś zrobiłem rundkę po suchym asfaldzie no i jest ok , wiec jest to opona dobra tylko na sucha nawierzchnie
  2. W b7 producent zaleca 235/45/17 to jest opcjonalny
  3. No i dobrze nie będziesz ich żałował , uzywałem je przez ok30 tys i jeszcze auto na nich sprzedałem
  4. Hej i ja zamierzam zrobić zakup i padnie raczej na dunlop sp sport maxx , super opinie , a co do dunlopa , w hondzie miałem je 3 lata i jeszcze z nimi ja sprzedałem ,wiec polecam
  5. Witam a zwykła lampa nie xenon tez ma taki bajer w b7 ?
  6. tak z ciekawości zapytałem , jazda pewnie była by uciążliwa no i paliwka więcej dzięki za info i pzdr
  7. 235/45/17 używam teraz , pomyślałem ze założyć większa gume to trakcji nie będzie zrywał przód przy mocniejszym wciśnięciu gazu, a ktoś jeździł na takiej gumie? Ciekawe jak sie prowadzi
  8. Witam proszę o podpowiedz czy taka opona 245/45/17 letnia wejdzie na ori felgę s line 7.5j , et 43 zawieszenie s line ? Dzięki za pomoc
  9. Moze i ja sie załapie na 2 turę
  10. Użyłem pianki do czyszczenia piekarników , zostawiłem na ok 3 min i splukalem ,dało radę ,następnym razem myśle dłużej pozostawić preparat i dokładnie go nanieść na koncówki i będzie błysk
  11. Ja tez jestem zainteresowany , koledzy piszcie
  12. przemek2760 odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    Heh zobaczymy jak długo u mnie pobuczy?
  13. Cześć kolego i rozwiązałeś ten problem ?
  14. przemek2760 odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    No może i lepiej lecz pierwsze co to trzeba to zdiagnozować a czasu nie ma
  15. przemek2760 odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    Cześć u mnie to nie jestem pewien czy to sai ,dzieje sie tak na zimnym ,jak silnik złapie temp to przestaje być to słyszalne , nic jeszcze nie sprawdzałem ,brak czasu oto filmik Zobacz ten film w YouTube: http://youtu.be/9PLfJJ99ces Sugestie miłe widziane
  16. No i załatwione ,miałem wymieniane w 2012 w Szwajcarii
  17. Online raczej się tego nie dowiesz. Musisz zadzwonić do serwisu, na podstawie VIN-u powiedzą Ci czy akcja serwisowa cewki była robiona czy nie. Dzięki aktualnie jestem audi na terytorium uk , w Pl będę w wakacje ,ciekawe czy tu mogą mi ewentualnie wymienić
  18. Witam , a czy można jakoś samemu zweryfikować online to czy mam cewki do wymiany, czy może juz były wymienione?bo po niemiecku cieżko mi znaleźć
  19. przemek2760 odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    Dzięki Łukasz liczyłem po cichu na twoja odpowiedz , pomagasz juz nie pierwszy raz ??????
  20. przemek2760 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    .
  21. przemek2760 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam , czy ktoś z forumowiczów może mi podpowiedzieć ,czy można jeździć z wylaczona pompa sai (1.8t bfb) buczy rano głośniej niż zazwyczaj , a znalazłem w wątku ze kolega z forum wypiął poprostu bezpiecznik od tej pompy , nie wywalało mu checka, czy to jest możliwe , oraz co może sie stać z autem po odłączeniu tej pompy ? Dzięki za ewentualne porady.
  22. Witam ja użytkuje Bridgestone Potenza 235\45\17 dobrze trzymają jednak przednie muszę juz wymienić po około 2 latach ,bieznik znikł nie wiadomo kiedy a zrobione około 17 tys
  23. przemek2760 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    U mnie tez już wymieniona uszczelka pod deklem , po poradach z forum pojechali mi po całości jeszcze silikonem , po 2 tys sucho
  24. Mam zalany valvoline 5w40 , auto było u mech podpinane nic nie wyszło , czytałem podobny temat na forum tylko pytano o tdi stad miłe widziane opinie o bfb na wyższych obrotach , czy coś sie może czy z DV czy ze smokiem olejowym stać lub jakieś inne nie planowane usterki , wcześniej na takich trasach uzywałem accord w benz mimo ze nie miała łatwo zawsze dawała radę,
  25. Witam koledzy planuje długa podróż moim audi tak około 1700 km , proszę podpowiedzcie mi czy bezpiecznie będzie dla silnika podrozowac z prędkością średnia 150-180 przez dłuższy czas , olej wymienię przed wyjazdem ,stan techniczny audi bez uwag , silnik 1.8bfb podniesiona moc do około 200km ,przebieg 235tys , dzięki za uwagi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.