Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Długa jazda z duża predkoscia


przemek2760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy planuje długa podróż moim audi tak około 1700 km , proszę podpowiedzcie mi czy bezpiecznie będzie dla silnika podrozowac z prędkością średnia 150-180 przez dłuższy czas , olej wymienię przed wyjazdem ,stan techniczny audi bez uwag , silnik 1.8bfb podniesiona moc do około 200km ,przebieg 235tys , dzięki za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO poki nie masz wskaznika temp oleju to odpowiedzi miec nie bedziesz. Na roznych markach oleju mozna miec rozne temp oleju. Zalezy jeszcze co lejesz. Generalnie seryjnymi autami po programach latalem dlugie trasy autostradowe i problemow nigdy nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sobie auto VCDSem zobacz czy go nic nie boli ;) sprawdź ciśnienie w oponach i śmigaj :D co sie stanie nie przewidzisz ;) szerokosci!

Edytowane przez siwytychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zalany valvoline 5w40 , auto było u mech podpinane nic nie wyszło , czytałem podobny temat na forum tylko pytano o tdi stad miłe widziane opinie o bfb na wyższych obrotach , czy coś sie może czy z DV czy ze smokiem olejowym stać lub jakieś inne nie planowane usterki , wcześniej na takich trasach uzywałem accord w benz mimo ze nie miała łatwo zawsze dawała radę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdym kilometrze cos sie moze stac, to tylko samochod. Trudno chyba planowac usterek ;) wez oliwe do bagaznika i na postoju sprawdz czasem stan. Wiecej bym sie nie przejmowac, nie psuj sobie wyjazdu ;)

Edytowane przez Mach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...