Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze wspomaganiem


krzysiek1980611

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W zeszłym roku stałem się szczęśliwym posiadaczem AUDI A4B5 o pojemności 1,6l z 1995 roku. I co się okazało, nagle płyn od wspomagania prawie uciekł - pomogła wymiana pękniętego węża i od tamtej pory jak na dworze temperatura jest poniżej +10 stopni, a temperatura silnika poniżej 75 stopni jest bardzo ciężko skręcić kierownicą od osi pojazdu w prawą stronę. Po rozgrzaniu się silnika i wykonaniu paru skrętów w prawą stronę jest tak jakby odblokowanie i nagle całe wspomaganie działa jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2017 o 10:47, krzysiek1980611 napisał:
Witam wszystkich. W zeszłym roku stałem się szczęśliwym posiadaczem AUDI A4B5 o pojemności 1,6l z 1995 roku. I co się okazało, nagle płyn od wspomagania prawie uciekł - pomogła wymiana pękniętego węża i od tamtej pory jak na dworze temperatura jest poniżej +10 stopni, a...

Witam kolegę jaki jest problem z wspomaganiem bo nie dokończyles ? jak by co naprawiam pompy wspomagania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem dlaczego nie wyświetla się cały tekst a było tak - Witam wszystkich. W zeszłym roku stałem się szczęśliwym posiadaczem AUDI A4B5 o pojemności 1,6l z 1995 roku. I co się okazało, nagle płyn od wspomagania prawie uciekł - pomogła wymiana pękniętego węża i od tamtej pory jak na dworze temperatura jest poniżej +10 stopni, a temperatura silnika poniżej 75 stopni jest bardzo ciężko skręcić kierownicą od osi pojazdu w prawą stronę. Po rozgrzaniu się silnika i wykonaniu paru skrętów w prawą stronę jest tak jakby odblokowanie i nagle całe wspomaganie działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...