Treść opublikowana przez Tomas318
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
witam, ma moze ktos na wydanie stara uszkodzona pompe cr ?
-
[B5 ADR] zawór w pompie wspomagania
Witam, zawor w pompie ma za zadanie utrzymanie odpowiedniego cisnienia jezeli tobie na wolnych obrotach ciezko kreci sie kierownica mozliwe ze jest juz troche zużyta (nie daje odpowiedniego cisnienia na wolnych obrotach) lub sam zawor
-
Piszczące wspomaganie przy maksymalnych skrętach
Mogla pompa sie przytrzec jak nie miala zbyt odpowedniej ilosci plynu a czy jest dobrze odpowietrzony uklad?
-
Słabo działa wspomaganie
Witam regeneruje pompy wspomagania . Pozdrawiam
-
wspomaganie kierownicy
witam to jest naj prawdopodobniej wina pompy . regenerowałem takie pozdrawiam
-
pompa wspomagania zamienniki
Wiesz ja nie narzekam I tym co robiłem też nic nikt nie mówi na swojej rwgenerewanej jeżdżę już ponad 2 lata
-
pompa wspomagania zamienniki
Witam jak by co panowie regeneruje pompy wspomagania pozdrawiam
-
Pompa wspomagania
Witam regeneruje pompy pozdrawiam
-
Pompa wspomagania
witam jak by co naprawiam pompy pozdrawiam
-
Wspomaganie ciężko działa
troche dziwne ze pompa nie daje odgłosów ze cieżko chodzi układ
-
Wspomaganie ciężko działa
czy płyn wspomagania posiada opiłki ?
-
Montaż halogenów a3 8p lift
Witam pytanko czy jak będę chciał założyć halogeny do a3 8p lift czy wiązka elektryczna jest przystosowana do ich montażu ? czy muszę oddzielna prowadzić wiązkę ?
-
Czy to pompa ? Brak objawów ...
witam takiej nie mam akurat cena regeneracji od 100-150 zł
-
Dziwny dźwięk podczas kręcenia kierownica po rozgrzaniu silnika
witam kolege regeneruje pompy wspomagania ewidentnie słychac pompe
-
Czy to pompa ? Brak objawów ...
witam naprawiam pompy wspomagania jaka posiadasz lub jaki silnik kod silnika ? bo cos mam zebys podmienil i sprawdził
-
Jaka pompa wspomagania
witam naprawiam pompy wspomaganie pozdrawiam
-
Kupno a4 b7 2.0
Witam planuje kupić audi a4 b7 w którym założę instalacje lpg i chciałbym doradzić się was jaki kupić motor 1.8t czy 2.0 jak z awaryjnością tych aut i jak sprawują sie z lpg oraz ich osiągi. Z góry dzięki
-
Wycie wspomagania
witam moze to nie pompa ? moze jakas rolka alternator ? jak by co regeneruje pompy pozdrawiam
-
Pompa od 2,5 tdi...
z tym oznaczeniem rok silnik i model powinno sie znalesc pompe tylko jak uzywke nie wiesz na co trafisz a nowe te chinskie to wiesz jaka jakosc
-
Pompa od 2,5 tdi...
witam regeneruje pompy jezeli sie nie myle to na maglownicy jest zawor od orginalu i wiecej nie poda niz bylo w starej
-
PILNE (auto rozgrzebane) jaka pompa wspom. do 3.0TDI z servotroniciem
witam jak cos regeneruje pompy pozdrawiam
-
Częściowy zanim wspomagania
witam najprawdopodobniej pompa trochę się uszkodziła takiej nie mam ale regeneruje taki pozdrawiam
-
Wycie wspomagania
jak wyje to pomalu konczy sie pompa jak cos regeneruje
-
Luz wałka pompy wspomagania
sprawdz rolki itp jak by pompa wyła to by byla juz na wykonczeniu jak cos regeneruje pompy
-
bulgocze płyn wspomagania w zbiorniku
czy w zbiorniczku jest sitko ?