-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Witam serdecznie panowie co może być przyczyną nawiewu na przednią szybę nagle przestała działać wszystko nawiewy klima działa jak potrzeba ale brak nadmuchu na przednią szybę co bardzo szkodzi na parowanie szyby 🤦♂️czy to wina silniczka jak tak to czy można samemu go gdzieś namierzyć w którym punkcie się On znajduje i czy idzie dostać się bez ściągania całej deski rozdzielczej 🤔
-
Pompa ABS w Audi A4 B6 wydaje dziwny odgłos
Po podłączeniu błędy skasowane jak.odlacze pompę to ten dziwny dźwięk znika ale mimo to kontrolki nadal się palą czy to będzie jednak walnięta pompa ABS czy sterowniki?
-
Pompa ABS w Audi A4 B6 wydaje dziwny odgłos
Witam zapaliły się kontrolki ABS i ręcznego po zgaszeniu silnika dziwny odgłos wydaje pompa ABS cały czas buczy na wyłączonym zapłonie czy to jest oznaką jej końca żywotności ???Jeżeli tak to może ktoś posiada taką papę na sprzedaż proszę o info . VID20241125135432.mp4
-
Zakup A4b8
Czyli nowsze audi to już sa wydatki i auta generalnie się nie sprawdzają no obecnie to mam jeszcze swoją z tym niezawodnym silnikiem 1.8t tylko już się robi duży przebieg a też wiecznie silnik nie będzie kręcił do pół miliona może wytrzyma ???
-
Zakup A4b8
A jak z wtryskami koszt też pewnie duży jak coś siadzie w dieslu generalnie pytam bo nigdy Diesla nie miałem zawsze benzyna tylko więc nie wiem co lepsze jak dojdzie do jakiejś naprawy a czy generalnie na duże kilometry co ja robię to czy takie auto się opłaca ?♂️?♂️
-
Zakup A4b8
To generalnie jaki silnik polecacie typowo do A4b8 skoro mówicie że nie opłaca sie benzyniaka ładować w gaz
-
Zakup A4b8
Witam serdecznie rozglądam się za kupnem A4b8 w kombi oczywiście szukam w benzynie jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować czy polecacie jakiś motor for tego zakupu na jaki kod zwrócić uwagę przy kupnie .Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź i doradzenie.Pozdrawiam
-
Czujnik Oleju
Żółta kontrolka od poziomu Czy jest obcja że po czasie może zasnąć dopięto czy czujnik raczej padł
-
prz-buk obserwuje zawartość Czujnik Oleju
-
Czujnik Oleju
Witam od wczoraj zapaliła mi się kontrolka oleju w a4 b6 avant 1.8t po sprawdzeniu bezpieczników stanu oleju fakt faktem było mało ale po dolaniu nadal kontrolka nie gaśnie można jakiejś porady co robić czy to typowo czujnik walnięty czy coś innego może być ?Dziękuję
-
Pompa wspomagania
Witam mam problem ze wspomaganiem a4b6 1.8t 163km Avant. Rok temu zmieniłem magiel i teraz mam ten sam problem ze na wolnych obrotach ciężko chodzi kierownica a przy wyższych obrotach puszcza. Gdzie w lubuskim polecacie najlepsza firmę co mi zrobi to wszystko jak powinno byc
-
Poszukuję maski pilnie
Witam poszukuję maski o kodzie lakieru LY7Q i podstawy pod przednie lampy posiada ktoś
-
Wspomaganie audi a4b6 avant 2002r 1.8t
Witam mam problem ze wspomaganiem gościu zaciskał mi ten waż od wspomagania co łączy się z taką spiralą bo miałem wycieki z tego węża wymieniłem pompe i dalej brak wspomagania co może być przyczyną?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zakupiłem taka audi a4b6 *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.
prz-buk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta