-
Binecki40 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Problem z odpalaniem
Siemka jest problem z odpalaniem mojej asi 2.0 alt PB .... do konkretów świecą Nowe odma nowa w wilgotne ranki koło 15 * mecze się z nią i z błędów sonda ale to już 2 lata tak śmigam (grzalka) , czujnik p83 (podobno przy chodnicy) też 2 lata śmigam (od momentu kupna) i nie było problemów.... jak jest ciepło pali od strzała A teraz to jak za 3_4 zagląda to jest dobrze dodam że po długim kreceniu..... jakieś porady .... Pozdrowionka *Proszę uzupełnić profil.
-
Wycena
Sprawa dogadana. Na przyszłość dla kolegów poniżej 5 tys nie zgadzacie się. Mi udało się wywalczyć 5600 . Pozdrawiam
-
Wycena
Przepraszam kolego BŁOTNIK Pierwsza wycena na podstawie zdjęć 2 tys , oczywiście odrzucona prze ze mnie . Zobaczymy czy więcej dadzą ponieważ nie chciał bym kilograma szpachli na aucie . A co za tym idzie obniżenia jego wartości. Skoro element jest orginalny niech płacą za wymianę . Tak sądzę bynajmniej
-
Wycena
Witam wszystkich , znowu miałem przygodę parkingowa . Sąsiad cofajac uderzył w prawe tylne nadkole . Ile mogę dostać, i na ile rzetelna jest AXA
-
Wspomaganie
Wszystko jasne pompy nie robily odpowiedniego ciśnienia. .. tylko i wyłącznie orginalna pompa żaden zamiennik .... szkoda kasy
- Wspomaganie
-
Wspomaganie
Płyn jest ... zero wycieków. ...
-
Wspomaganie
2.0 alt wyła pompa . Opiłki w układzie( brak wspom na niskich) , oddana na regenerację pelna . Po wymianie to samo .... podmieniona na 2 pompę dalej to samo . Gdzie dalej szukać? Magiel , przewody ? Bo juz ręce opadaja
-
Pompa wspomagania
Czy pompa wspomagania z 1.9 da rade w 2 0 alt .... bo szukam opinii. .. różnica cisnien jest duża?
-
Szkoda całkowita ? czy słusznie ?
Teoretycznie tak ale prawnie nic nie ugram. ..
-
Szkoda całkowita ? czy słusznie ?
Żeby się odwołać musze mieć od czego .... narazie dostałem informacje bez żadnych konkretow. ..
-
Szkoda całkowita ? czy słusznie ?
Minął tydzień i brak wyceny szkody całkowitej. ... Moje pytanie do kiedy mogę użytkować samochod zastępczy ( prywatna wypożyczalnia ) . Przy wynajmie powiedzieli mi ze przy całkowitej jest 14 dni , 14 dni od momentu przyznania szkody całkowitej czy od momentu wyceny ? Dodam tylko ze dzwoniłem do ubezpieczalni i powiedzieli mi ze opiekun szkody ma na wycenę 30 dni ....
-
Szkoda całkowita ? czy słusznie ?
Tyle to wiem sam to naprawie mieszczące się w 3 tys .... tylko jak ugrać od nich więcej =nie dam się w balona zrobić. ..
-
Szkoda całkowita ? czy słusznie ?
Witam miałem wypadek , facet usnął za kierownica uszkadzając mi cały lewy bok , wspomaganie również przestało działać znajomy mechanik stwierdził że pompa .... Dziś otrzymałem informacje z ubezpieczalni o szkodzie całkowitej ..... Także proszę o rady czy da się walczyć z NIMI o naprawę , jakieś sugestie, podpowiedzi? 2.0 alt 255 tys benz 2002 . Auto normalnie jeździ etc.... foto w załącznikach . 2 drzwi wymiana , blotnik , kurtyny ....