Treść opublikowana przez Tomas318
-
Dobór pompy wspomagania
Witam piszczenie nie oznacza padajacej pompy moze byc pasek itp jak sie kreci dobrze kierownica plyn nie ubywa nie ma opylkow w plynie powinno byc ok
-
Buczenie,skrzyp podczas skrętu na zimnym
Sprawdź kolego czy nigdzie nie ucieka no buczenie to jakiś opór do pompy jest jakim stanie jest magiel
-
Słaba wydajność wspomagania/Check
Witam A płyn wspomagania był wymieniany lub w jakim stanie jest bez opilkow? Bo to wygląda jak na chwilę zabrakło wspomagania?
-
Po nagrzaniu płynu, wspomaganie w A4 B6 przestaje działać
a nie prowales kolego zregenerowac stara pompe . jak by co naprawiam takie
-
[A4 B5 1,6 ADP 1996] Problemy ze wspomaganiem - zanikanie wspomagania
witam a slychac juz cos pompe i czy w plynie byly opilki ?
-
Padające pompy wspomgania.
witam koloege regeneruje pompy wspomagania musisz dobraxc taka sama co ma to samo cisnienie i srednice kola pasowego
-
Dobór pompy wspomagania
ja swoja po regeneracji chce 200zl przy zdaniu starej bez zdawania 250 zl
-
Dobór pompy wspomagania
witam powinno pasowac tylko nie wiem jak tam czy maja taka sama cisnienie ( mam po regeneracji 8K0145156g )
-
Pompa z maglownica?
zalezy kolego jak drobne sa te opiłki i ilosc ich napewno pompa mam taka po regeneracji a magiel dopiero jak by cieklo lub mocny luz
-
Pompa wspomagania
witam kolege a co sie dzieje z ta pompa ze chcesz wymienic ? jak by co naprawiam pompy
-
Brzęczy pompa, cichnie przy skrecaniu
no słychac opor jak ma przy kreceniu tak jest zawor w pompie mozna sprawdzic czy ten zawor jest wporzatku
-
Wyjącą pompa wspomagania
witam regeneruje pompy a czasem na mrozie cos nie peklo ze jest nieszczelnosc ? jak na zimnym chodzi jak mala nieszczelnosc to chodzi bo plyn jest gesty jak zimny jak sie rozgrzeje to poleci pod cisnieneim ciurkiem z malej dziurki bo jest wtedy jak woda
-
Pompa wspomagania 8E0145155F A4 B6, 3.0 ASN
witam nie wiem jakie mocowanie pan ma ? koszt 200 przy zdaniu starej 250 bez zdawania ja mam model 8k0 145 154 b
-
[B5 AFN] Padające pompy wspomagania
witam kolege regeneruje pompe troche dziwna przygoda masz a sprawdzales jeszcze raz magiel czy dobrze złozyli ? czy krzyzak od kieronicy jest ok nie robi tych trzaskow ?
-
Grzeje się płyn wspomagania w A4 B5
witam kolege a czy pompa daje jakies dziwne odglosy ? jakis opylki metalu widac w plynie ? jak by co regeneruje pompy wspomagania
-
Brzęczy pompa, cichnie przy skrecaniu
prosze sprawdzic czy to napewno dzwiek od pompy czy jakis napinac ?
-
Pompa wspomagania problem
czyli jak skrecasz kolami nie dziala wspomaganie hmm ciekawe trzeba by bylo sprawdzic pokolei pompa itd
-
Pompa wspomagania problem
Witam regeneruje pompy i takie pytanie czy płynu zawsze było dosc? Czy np magiel nie ma wycieku? Czy dobrze był pasek naciągnięty?
-
Grzejący się płyn do wspomagania oraz hałasująca pompa w A4 B5
witam kolege regeneruje pompy i jezeli sie plyn grzeje i daje dziwny dzwiek to moze byc jakas wada fabryczna a starej nie chcesz dac do naprawy ?
-
Pompa wspomagania 8E0145155F A4 B6, 3.0 ASN
Jaki symbol pompy ja mam na sprzedaż od b8 po regeneracji
-
B6 BEX szumi pompa
Witam kolegę A czy to napewno odgłos idzie od pompy ? Czy może jakaś rolka?
-
Pacjent - S4 B6 . Zaczęło wyć....
witam ok 100 zależny jak mocno uszkodzona
-
Pacjent - S4 B6 . Zaczęło wyć....
Witam kolegów naprawiam pompy wspomagania pozdrawiam
-
Pacjent - S4 B6 . Zaczęło wyć....
Możliwe że pompa możliwe że zapowietrzylo się robie pompy trochę słychać już ja
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Witam kolegów naprawiam pompy wspomagania więcej informacji udzielę na priv dla grypowiczów atrakcyjne ceny