Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Check engine. blad cewki i katalizatora.


karadzio10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem audi a4 b6 2.0 benzyna 130km 2002r od 3 miesiecy. Gdy jechalem do holandii wyskoczyl mi check engine. Sprawdzilem bledy , sa w zalaczniku. Auto na trasie przez chwile doslownie pol minuty nie mialo mocy jakby wtedy ten 1 cylinder padl, ale juz 700km zrobilem w holandii i auto jezdzi dobrze, oprocz tego gdy zdjalem jakas klapke kolo silnika zobaczylem ze mam pekniety plastik "2 zalacznik" i gdy dodaje gazu tlok nie wchodzi, tylko caly czas jest jest w miejscu,wyglada to jakby bylo do przepuszczania powietrza. Musze teraz zrobic do domu trase 1400km i chcialbym wiedziec czy moge jechac czy musze zostawic tutaj u mechanika auto,bo tutaj musze liczyc sie co najmniej z 2x/3x drozszym remontem. Nie bardzo znam sie na autach,to moje 1 prywatne, wiec przepraszam jesli cos zle nazwalem i jesli temat jest w zlej czesci forum.Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :)24946034_1152230478250648_647483636_o.pngsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na drugim zdjęciu to sterowanie długością kolektora ssącego które klasycznie jest uszkodzone. Grucha do wymiany ale bez problemu możesz z tym wracać do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bez problemu dojedziesz. Masz w aucie gaz? 

Edytowane przez Pogromcamocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gazu, auto sprowadzilem sam z Niemiec 3 miesiące temu ,zrobiłem nim ok.5tysiecy km. Na razie wymieniłem tylko oleje i filtry po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze mi coś doradzi w sprawie tych błędów ? Coś na własną rękę mogę kupić i zrobić czy wszystko mogę zrobić na spokojnie w Polsce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doradze żebyś zrobił to co wiesz że jest do zrobienia. A potem martwił się błędami jesli wrócą, bo błędy są sporadyczne, poza ostatnim, który na moje może być związane z Twoją usterką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...