Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężko odpala po 2 dniach postoju.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Ostatnio zauważyłem że gdy auto stoi np przez weekend to trudno go odpalić. Nie jest to przez akumulator gdyż ten jest sprawny a dla pewności wymieniłem na drugi sprawniejsze. Odpala, ale zawsze za 3 razem. Tak jakby nie dostawał paliwa. Pompa paliwa podaje bo ją słychać, auto po tym odpaleniu za trzecim razem, zgaszeniu i zapeleniu ponownie to już problemu nie ma. Czy jest w tym silniku gdzieś jakiś zawór zwrotny lub być może jakaś inna przyczyna trudności w odpaleniu go po dłuższym postoju?

Opublikowano

Regulator ciśnienia paliwa może nie trzymać. Ja też tak miałem i u mnie była mala dziurka w tej plastikowej rurce idącej od pompki do dekla. I paliwo schodziło

Opublikowano
  • Autor

A gdzie to ustrojstwo się znajduje, znaczy chodzi o pompę paliwa w bagażniku?? Jakieś foto tego elementu miał byś? Uszczelniłeś to czymś czy wymieniłeś??

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem jak ten regulator ciśnienia paliwa wygląda. To taka metalowa puszeczka przy silniku. Tylko jeśli faktycznie o tym mowa to jak sprawdzić sprawność tego regulatora, czy on jest trafiony czy jednak coś innego. Dodam że tylko przy opalaniu są problemy, bo w trakcie jazdy, przyspieszania nie ma żadnych problemów...

Edytowane przez denveco

Opublikowano

Tak. Na przewodzie od wtryskiwaczy. Najlepiej podmienić na sprawny. Jak coś to mam 2 szt sprawne

Opublikowano
Godzinę temu, denveco napisał:

Uszczelniłeś to czymś czy wymieniłeś??

Wymieniłem na nowa. Przy benzynie lepiej nie kombinować i czymś zalepiać

Opublikowano
  • Autor

Z tym że ja kurna nie widziałem żadnych wycieków benzyny. A nie dalej jak w poniedziałek byłem w tych okolicach bo wymieniałem czujnik temperatury wody bo oszukiwał że się niby grzeje...

Opublikowano

Nie zobaczysz wycieku jak będzie on w zbiorniku paliwa. Przecież ta plastikowa rurka o której pisałem jest w zbiorniku. Łączy pompkę z deklem

Opublikowano

Albo sama pompka nie trzyma paliwa. Podobno w niej jest jakiś zaworek

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że masz na myśli o ten element, że to on może być uszkodzony. Foto z neta ale mam tą samą puszeczke w tym samym miejscu.

2017-12-13 22.24.14.jpg

Edytowane przez denveco

Opublikowano

To jest regulator ciśnienia paliwa. Jego też wymieniałem ale bez efektu. No i okazał się walnięty ten przewód w zbiorniku

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i dalej się męczę z tym odpaleniem samochodu od razu. Dobrałem się do bagażnika w sensie powierzchownie do pompki paliwa. Poluzowałem obejmę z wężykiem która zasila silnik i siknęło paliwem (na zgaszonym silniku i po dwu dniowym postoju). Tak więc ciśnienie chyba jest. Dalej nie wiem czemu tak trudno go odpalić.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Problem nadal mam. W między czasie doszła wymiana akumulatora ale i tak odpalenie auta za 3 razem pozostaje. Nie wiem co jest grane...

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

I co? Dalej masz z tym problem czy sprzedałeś auto? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.