Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wroclaw - montaz alarmu


gobo007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W piatek przy okazji wymiany oleju w automacie zawitalem do Wrocka. Postanowilem przy okazji zamontowac alarm.

Moj wybor padl na polecany juz na forum warsztat na Robotniczej 22 (http://www.auto-alarmy.wroclaw.pl/)

Okolica srednia, bo przemyslowa (niedaleko Dworca Swiebodzkiego), ale co do jakosci, czasu montazu, nie mam absolutnie zadnych zastrzezen. Facet robi Audi bardzo czesto - wie co i gdzie odkrecic, gdzie sie wpiac, nic nie niszczy, nie bladzi. Jest autoryzowanym przedstawicielem i montazysta producenta alarmow Tytan - taki tez zamontowalem i jestem zadowolony. Czas montazu - ok 2.5-3h! Koszt umiarkowany, choc wiem, ze mozna gdzie indziej znalezc taniej - 550zl. Funkcje alarmu - wszystkie jakie chcialem - panic, ciche/glosne uzbrojenie, mozliwosc wylaczenia z pilota czujek ultradzwiekowych, mozliwosc wylaczenia alarmu podczas np. zgubienia pilota, sterowanie centralnym i domykanie szyb, samoistne uzbrojenie po przypadkowym otwarciu po jakims czasie.

Pozdrawiam!

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również zamontowałem alarm w tym zakładzie (po przejrzeniu polecanych zakładów na forum) - warsztat na Robotniczej 22. Co do jakości, czasu montażu nie mam rónież absolutnie żadnych zastrzeżeń. Facet najpierw ze mną porozmawiał zaproponował mi alarm firmy Tytan - taki też zamontowałem i również jestem zadowolony. Funkcje alarmu - wszystkie jakie chciałem i o jakich rozmawialiśmy. Firma nazywa się ABC CAR ALARM SERVICE Wrocław, ul. Robotnicza 22 - wjazd koło myjni dla Tirów tel. kom. 508331057.

Pozdrawiam. Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam ten zakład pełen profesjonalizm i 4 lata gwarancji na alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...