Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła przyczepki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z przyczepka. Mam oryginalny hak audi (a4 b6) wszystko przez jakiś czas lecz ostatnio nie działają mi pozycje i obrysowki. Wszystko inne działa kierunki, awaryjne..... Na samochodzie przy podlaczonej przyczepce zauważyłem brak tylnych przeciwmgłowych.... Co to może być..... Bezpieczniki całe

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Na FIS BŁĘDU nie ma?
Podpiąć przyczepę do innego auta, inną przyczepę wyprobować u siebie.
Skoro gniazdo rozpoznaje podpięcie przyczepy (brak pmgielnego światła)
To winy upatrywałbym we wtyczce/żarówce. Zasniedziałe styki lub nawet urwany kabel.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

To mi wyskakuje, w innym aucie przyczepka działa sprawnie 359ed4f9eee93f5775e6080b0cacc31e.jpg1657ba74ba77a9587ff2a800f10fc6ab.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bo inne auto nie ma kontroli żarówek.?
Żarówki zwykłe czy LED?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Bo inne auto nie ma kontroli żarówek.?
Żarówki zwykłe czy LED?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio wymieniłem podświetlenie rejestracji na ledowe(w aucie) i nie pokazuje żadnego błędu na FIS ie. Po 2 jak podlacze przyczepkę światła w niej mygna z 10s przerwy i znowu mygna i tak ok 2 min i wcale już nic nie myga... (zwykle żarówki) Po 3 kiedy podłączyłem kiedyś ta sama przyczepkę to było wszystko ok. Myślę że może jakas zwara się zrobiła bo raczej przez Led y w blendzie nic nie powinno się dziać wczoraj sprawdzałem w passat b5fl i nie działo się nic tylko wszystko świeciło

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wciskając check wyskakuje mi taki komunikat nawet bez przyczepki... Dodam że wszystkie światła sprawne 567ca48d4f42682f1c57c34374847384.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Posprawdzaj styki w lampach.
Jeżeli problem bardzie dalej, to sprawdzić MCE.
Może też być uwalony.
Ja miałem taki problem z jednym kierunkowskazem.
Po wymianie MCE spokój.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Posprawdzaj styki w lampach.
Jeżeli problem bardzie dalej, to sprawdzić MCE.
Może też być uwalony.
Ja miałem taki problem z jednym kierunkowskazem.
Po wymianie MCE spokój.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MCE? Co to jest? Bo nie wiem [emoji3]

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moduł sterujący elektryką. Jest pod kierownicą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jaki koszt modułu? Można go sprawdzić?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprawdź najpierw czy coś mu dolega.
Podłącz vcds i odczytaj błędy. Dopiero wtedy możesz myśleć dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem błędy VAG i nic nie było związanego z elektryka

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno gdzie znajduje się sterownik haka? Gdzieś pod nogami?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W lewym boczku bagażnika, tam gdzie wzmak antenowy, PDC TUNER SAT, TV.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie rozebrane i moduł wydaje się być cały, brak oznak spalenia na płytce ani nie ma zapachu spalenizny. Nie mam już pomysłu jak się do tego zabrać, brak pozycji już mnie dobija

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.