Treść opublikowana przez mniek991
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nie mam gdzie sprawdzić a szkoda w sumie ze tego nie zrobilem Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ważne aby robil dobrze silnikowi [emoji3] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Hehe możliwe, co do pracy to jest ciszej przy starcie Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nie wiem czemu ale po wymianie oleju + ceratec auto dostało kopa, turbo jak by lepiej pracuje, może ten ceratec trochę turbo uszczelnienia?! Jak sądzicie? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ciekawe jak wypada jakościowo Sędziszów? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
W sumie nie zauważyłem żadnej różnicy w pracy silnika, lecz sporo syfu wyleciało po 1, po 2 już było elegancko, przebieg obecnie 221k. Zastanawiałem się nad zakupem oleju LM synthol ale kosztował 200 PLN więc wybrałem motula + Createc. Myślę że będzie równie dobrze Dodam że wcześniej jeździł na castrolu więc z racji tego plukanka Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Przed chwilą byłem sprawdzić stan oleju, po odpaleniu jak by ciszej startował, Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Poczekam jeszcze jakieś 2 dni i wtedy porównam, niech się wszystko ładnie ułoży i zobaczymy, Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Przy ostatniej wymianie robiłem, ok 7k temu, Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dzisiaj zalany Motul Xcess 5w40 plus LM Createc olej koszt 145PLN, Createc 70 PlN Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Dymi jak zimny
Może wydmuchalo Ci jakąś uszczelke w momencie wysokiego ciśnienia w układzie, Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Polityka koncernów.... Liczy się aby szybko wrócić do serwisu [emoji3] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b7 coś kradnie prąd
Układ oświetlenia musi być wyłączony chodzi konkretnie o czujnik otwartych drzwi Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b7 coś kradnie prąd
Kolego podłącz miernik(tryb A) między klema(-) a minusem w aku oczywiście klema minusowa zdjęta i wyciagaj bezpieczniki po kolei i sprawdzaj czy pobór prądu zniknie. Po tym jak obczaisz bezpiecznik szukaj winy w tym układzie Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
B6 tylne drzwi się nie otwierają
Jeśli była by blokada rodzicielska to klamka powinna chodzić płynnie bez żadnych trzaskow do końca lecz nie otwierać drzwi, bynajmniej u mnie tak jest Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z masą ? Zwarcie ?
Nie wiem zbytnio, i jak rozwiazales problem? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
Właśnie rozebrane i moduł wydaje się być cały, brak oznak spalenia na płytce ani nie ma zapachu spalenizny. Nie mam już pomysłu jak się do tego zabrać, brak pozycji już mnie dobija Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Radio nieoryginalne słaby odbiór stacji
Ten kabelek idzie chyba do ori wzmacniacza antenowego separator załatwi sprawę. Mam chyba nawet taki na zbyciu Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
Jeszcze jedno gdzie znajduje się sterownik haka? Gdzieś pod nogami? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
Sprawdzałem błędy VAG i nic nie było związanego z elektryka Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z masą ? Zwarcie ?
Nie wiem czy to coś da ale odlacz sam wzmacniacz i sprawdź czy pomoże Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z masą ? Zwarcie ?
Może wina wzmacniacza Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
Jaki koszt modułu? Można go sprawdzić? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
MCE? Co to jest? Bo nie wiem [emoji3] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
Wciskając check wyskakuje mi taki komunikat nawet bez przyczepki... Dodam że wszystkie światła sprawne Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka