Treść opublikowana przez mniek991
-
Światła przyczepki
Ostatnio wymieniłem podświetlenie rejestracji na ledowe(w aucie) i nie pokazuje żadnego błędu na FIS ie. Po 2 jak podlacze przyczepkę światła w niej mygna z 10s przerwy i znowu mygna i tak ok 2 min i wcale już nic nie myga... (zwykle żarówki) Po 3 kiedy podłączyłem kiedyś ta sama przyczepkę to było wszystko ok. Myślę że może jakas zwara się zrobiła bo raczej przez Led y w blendzie nic nie powinno się dziać wczoraj sprawdzałem w passat b5fl i nie działo się nic tylko wszystko świeciło Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
To mi wyskakuje, w innym aucie przyczepka działa sprawnie Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Światła przyczepki
Witam mam problem z przyczepka. Mam oryginalny hak audi (a4 b6) wszystko przez jakiś czas lecz ostatnio nie działają mi pozycje i obrysowki. Wszystko inne działa kierunki, awaryjne..... Na samochodzie przy podlaczonej przyczepce zauważyłem brak tylnych przeciwmgłowych.... Co to może być..... Bezpieczniki całe Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Panel multimedialny - da się?
Dodatkowo opcja popsucia mechanizmu [emoji3] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Panel multimedialny - da się?
Wg mnie 1 DIN o którym mowa psuje koncepcje [emoji3]2 DIN to 2 DIN [emoji16] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Panel multimedialny - da się?
Raczej Taaak, czasami przycinaja po bokach tzn szlifuja [emoji3] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T BFB CO DALEJ?
Raczej potrzebna będzie ingerencja w soft, a jak auto zachowuje się na paliwach typu premium? Jakiś V Power itp. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Turbo 1.8t BFB 163km
Witam zaobserwowałem w ostatnim czasie dziwne dźwięki turbo. Wymieniłem zawór DV i z węża wyleciało trochę oleju, po dalszym przeglądaniu węży było mokro - wniosek puszcza turbo. I tu nachodzi pytanie 1.co założyć... Czy regeneracja czy kupno używki 2. Czy ori hybryda. Najbardziej zależy mi na tym aby było bez wymiany kolektora. No i kolejna kwestia przy wymianie turbo chce wwywalic kata i wstawić DP.... Tylko co z obecnymi przeglądami, nie będzie lipy? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Szkoda całkowita
Szkoda całkowita dla tego że naprawa przewyższa wartość auta [emoji3] poczekaj na rzeczoznawce i dopiero działaj. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Też mam liqui tylko nie ten. Szara bańka ale jest lepiej niż na motulu brak zużycia oleju po 5k... a na motulu musiałem dolać Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Czytalem na forum zezamienniki szybko siadają, ale no poczekasz zobaczysz Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Dzisiaj wymieniłem czujnik i jest ok. Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka Edit. Potwierdzam wczoraj zrobiłem ok 100km po wymianie w różnych warunkach i nie odezwał się sensor [emoji5]
-
Czujnik poziomu oleju
Raczej ciężko będzie [emoji3]w piątek bd wiedzial bo jadę na kanał Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Tak nie sprawdzałem jeszcze, tylko lipa z tym no nie mam kanału Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Jak założę się okaże [emoji16] Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Używa 30 +kw Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Ok. W piątek wymieniam akurat oliwę to i czujnik zmienię i dam znać Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
Ja mam tak samo wywali błąd i się świeci, juz idzie czujnik tak więc zobaczę po wymianie jak to będzie, problem zaczął się u mnie po wymianie oleju i zrobieniu plukanki Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik poziomu oleju
A wyskakuje Ci coś na fisie? Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Rozpoznanie BEX
Najlepiej sprawdzić kod silnika na silniku bądź na nalepce pod tylna kanapa Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Jazda na gazie a spadek poziomu paliwa
Przy stanie licznika wskazujacego Pb po wyżej 1/4 nie powinna opadac, może ciągnie Ci paliwo zamiast LPG Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
żółty Sensor + konewka na zegarach
Witam. Mam od niedawna ten sam problem, tylko u mnie wyskakuje najczęściej na postoju. Na jakieś 5 sec i gaśnie i więcej go nie widać aż do ponownego uruchomienia silnika Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja do 1.8t BFB 163 KM
Spalanie wyszło z tankowania, spadku mocy nie odczuwam, ładnie ciągnie, nie szarpie jest cacy. Cena może i wysoką bo 3k no ale opinie dobre więc zaryzykowalem [emoji5]️ Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja do 1.8t BFB 163 KM
No i jest Reduktor AC R01 250E CM(ZELEKTROZAWOREM 07 LPG) Wtryskiwacz AC W03 + rozdzielacz Zestaw stag 4 q-box basic Zbiornik 630/230/59 Wielozawor OMB 230/240/250/30 ST Przy powrocie do domu przy spokojnej jeździe w trasie ok 100km/h spalanie 9.4l/100km Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja do 1.8t BFB 163 KM
Do montażu leci Qbox, wtryski ac 02 (albo barracuda) reduktor ac 250 butla dopasowana na miejscu montaż już w piątek [emoji5]️ Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka