Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pekniety przewod hamulcowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z moim b5. A mianowcie po dlugiej podrozy 1450 km pekl mi przewod hamulcowy z lewej strony przy samym zacisku. Obecnie znajduje sie w Holandi i mam problem z dostaniem sie do mechanika. . Plyn uciekal ale jakies tam hamulce byly poczytalem troche w sieci i wyczytalem ze po zaklepaniu przewodu hamulcowego plyn nie bedzie uciekal. I tak zrobilem tylko ze hamulcow wcale nie mam . Pedal wpada w podloge . Dlaczego tak sie dzieje. Uklad powinien normalnie funkcjonowac . ...
 
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
 
Sory za ta haotyczna wypowiedz . Ale jestem w pracy ina szybko pisane. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Opublikowano

pedał wpada w podłogę bo pewnie dalej płyn wyrzuca. Zobacz czy nie masz wycieków tam gdzie "zaklepałeś" albo w innym miejscu. Płyn w zbiorniczku jest w ogóle?

Opublikowano
  • Autor

Plynu troche brakuje . Wyciekow prawdopodobnie nie ma lubnie zauwazylem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jeśli płynu nie zabrakło w zbiorniczku to się nie zapowietrzył. Jak pedał wpada to ewidentnie gdzieś płyn ubywa.

Opublikowano
  • Autor
jeśli płynu nie zabrakło w zbiorniczku to się nie zapowietrzył. Jak pedał wpada to ewidentnie gdzieś płyn ubywa.
Oto chodzi ze jadac zapalila sie kontrolka . Ale musialem dojechac do chaty jakies 6 km to zbiorniczek byl prawie pusty. . Zamowilem dzis przewod i plyn ham. W polsce po swietach powinien byc.


Jak narazie to jestem zmuszony wymienic go sam. Chyba ze laweta ale troche za duze koszty

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Troche sie obawiam ze po wymianie bedzie dalej to samo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, rafal9119 napisał:

Troche sie obawiam ze po wymianie bedzie dalej to samo
 

Wymieniasz przewód, zalewasz nowy płyn jednocześnie odpowietrzając układ i wszystko ma działać bez żadnych problemów.

Co do jeżdżenia bez hamulców to odradzam a laweta szkoda kasy, zwłaszcza gdyby to miało być na odcinku Holandia - Polska.

Opublikowano
  • Autor
Wymieniasz przewód, zalewasz nowy płyn jednocześnie odpowietrzając układ i wszystko ma działać bez żadnych problemów.
Co do jeżdżenia bez hamulców to odradzam a laweta szkoda kasy, zwłaszcza gdyby to miało być na odcinku Holandia - Polska.
Oby . zobaczymy jak przyjda graty. Jak uda sie normalnie wszystko poodkrecac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
10 godzin temu, rafal9119 napisał:

Jak uda sie normalnie wszystko poodkrecac
 

Zwykle nie ma z tym problemu ale delikatnie i z wyczuciem.

Wcześniej można te miejsca potraktować myciem i jakimś penetratorem.

Lecz zawsze musisz być przygotowany na zarabianie końcówki przewodu.

Opublikowano
  • Autor
Zwykle nie ma z tym problemu ale delikatnie i z wyczuciem.
Wcześniej można te miejsca potraktować myciem i jakimś penetratorem.
Lecz zawsze musisz być przygotowany na zarabianie końcówki przewodu.
To ten przewod i on ma koncowki zarobione8ed5c300fdf4eae82fdd021fbfdbd880.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzis kolejny problem .. a mianowicie musialem przeparkowac auto.i z tym peknietym przewodem a jednoczesnie zaklepanym by plyn nie uciekal i podczas manewrow czuc bylo jak ten lewy zacisk przy ktorym przewod pekl tak jakby trzymal. To normalne? Do tej pory trlego nie bylo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam . Przewod dotarl do mnie i nie bylo problemow z odkreceniem. Nawet odpowietrznik poszedl bez problemu. Wielke dzieki za pomoc

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To, co misie lubią najbardziej... 

Cieszę się, że bez problemów z happy end

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.