Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie A4 B8 1.8 TFSi 2011 multitronic


Bartek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, samochodem czasami szarpie:

- szarpie czasami ale jeden raz po wlaczeniu silnika kiedy rozpoczne jazde od cofania, przestawie na "D" i nacisne gaz

- szarpie tylko raz od uruchomienia silnika, pozniej juz nie, probowalem nawet na parkingu cofac i jechac do przodu i nie szarpie

- mam male wrazenie ze samochod zrobil sie mulowaty, czyli wolniej sie rozpedza na "D" i wolniej rusza ze skrzyzowania, tak jak by samchod musial chwile pomyslec zanim ruszy, moze byc to tylko moje odczucie, bo w miescie jezdze spokojnie i moze po prostu komputer przestawil tak podawanie paliwa na tryb ekonomiczny

- oczywiscie samochod sam rusza na "D" jak puszcze pedal

- pod koniec wrzesnia wymieniany byl olej w skrzyni, jakies czas po zabiegu zaczelo szarpac

- mechanik mowil ze poprzedni olej byl strasznie przepracowany i nie byl wymieniony na czas i mowil, ze ten olej to za dlugo byl uzywany i powinien byc wymieiony 30 000 km wczesniej

- czy mozna sprawdzic poziom oleju ? moze jest go za malo?

- czy moze to wina zlego oleju wlanego?

Moje audi to A4 B8 sedan wyprodukowany w Listopadzie 2011, 1.8 benzyna TFSi ze skrzynia multitronic. W ASO mowili ze akurat moj model ma poprawiana skrzynie.

 

Podjechac gdzies na diagnoze? ASO? Moze za malo oleju w skrzyni? Moze zly olej? Moze mechanik zle cos zrobil?

 

Dzieki za odpowiedz.

Edytowane przez Bartek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...