Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem silnika


matstol644

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio raz na jakiś czas mam problem z odpaleniem silnika tzn długo kręci rozrusznikiem ok 10s i tak jakby ciężko odpala. Dzieje się tak najczęściej w dłuższej trasie np na stacji benzynowej gdzie gaszę silnik tylko na parę minut. Świece nowe NGK Platinum Laser. Niedawno wymieniałem filtr paliwa, bo pompa zaczęła wydawać dziwne dźwięki po przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio raz na jakiś czas mam problem z odpaleniem silnika tzn długo kręci rozrusznikiem ok 10s i tak jakby ciężko odpala. Dzieje się tak najczęściej w dłuższej trasie np na stacji benzynowej gdzie gaszę silnik tylko na parę minut. Świece nowe NGK Platinum Laser. Niedawno wymieniałem filtr paliwa, bo pompa zaczęła wydawać dziwne dźwięki po przekręceniu kluczyka.
Kolego mam ten sam problem. Nie potrafię go rozwiązać od hoho... Masz 1.8 t z gazem może? Jest na to rozwiązanie ale problem nie znika. Na pewno to nie pompa paliwa wymieniłem sam na nową nic ssie nie zmieniło. Polecam poczekać przy odpalaniu aż zgaśnie ok. Wtedy odpala od razu. Pozdrawiam jeśli rozwiążesz problem mam prośbę daj mi znać. Bo jak jadę do mechanika za każdym razem działa idealnie :/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8t bez gazu. Tak tak, też na to zwróciłem uwagę, że jak przekręcę kluczyk i poczekam na OK to problem z odpaleniem nie występuje. Jak rozwiążę ten problem na pewno dam znać. Miałem też wymieniany napinacz zmiennych faz rozrządu na zamiennik, może to ma jakiś związek. A ty miałeś może wymieniany ten napinacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8t bez gazu. Tak tak, też na to zwróciłem uwagę, że jak przekręcę kluczyk i poczekam na OK to problem z odpaleniem nie występuje. Jak rozwiążę ten problem na pewno dam znać. Miałem też wymieniany napinacz zmiennych faz rozrządu na zamiennik, może to ma jakiś związek. A ty miałeś może wymieniany ten napinacz?
Niee nie wymieniłem nic. Zaczęło się to po wymianie? Kolejna sprawa to wygląda tak jak by co jakiś czas nie dostawał prądu do pompy paliwa ale czym jest to spowodowane... Daj znać będę bardzo wdzięczny :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...