Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę log-ów a4 b6 1.9tdi AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zwracam się z prośbą do doświadczonych użytkowników o interpretację moich logów. problem mam taki, że czasami audiolka łapie muła i nie wkręca się w obroty, ale po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko jest ok

błąd jaki tylko mi wyrzuca czasami to:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation 
P1557 - 35-10 - - - Intermittent

 Myślę, że coś dzieje się z turbiną- zmienna geometria przycina się, albo grucha.

Jednak prosiłbym o ocenę wszystkich logów.

Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym :)

Statyczne:

Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_xV65pJ.html
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_Z06H1J.html
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_gh3ea.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_q6jlCG0.html
Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_FvHpW7.html
Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_u2W4e.html
Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_GVmM4c3.html
Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_fCt13v2.html

Statyczne BS:

Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_llL8eIP.html
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_4kCpJu9.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_10JNq6.html

Dynamicze:

Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_35989f.html
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_SLULq2H.html
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_jA2Qk.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_k2evND.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_71zpTCe.html
Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_oi9Eptq.html

Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_nUX8CDp.html

Opublikowano

Doprowadzisz turbinę do ładu i będzie ok, przeładowuje stąd błąd. Nie rozgrzałeś dobrze silnika przed logami.

 

Opublikowano

Zastosuj jeszcze środek do czyszczenia pompowtrysków bo Bip-y są wysokie, oprócz przeładowania turbo reszta jest ok.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, spetsnaz napisał:

Doprowadzisz turbinę do ładu i będzie ok, przeładowuje stąd błąd. Nie rozgrzałeś dobrze silnika przed logami.

 

Turbinka do poprawy oki. Co do temperatury to myślę, że termostat do wymiany, bo około 70 stopni łapie podczas jazdy i tyle. Na postoju po kilkudziesięciu minutach na zegarze pokaże 90 i to wszystko.

 

Godzinę temu, Tracer39 napisał:

Zastosuj jeszcze środek do czyszczenia pompowtrysków bo Bip-y są wysokie, oprócz przeładowania turbo reszta jest ok.

Środek czyszczący dobrze zrobi, więc skorzystam z podpowiedzi.

Opublikowano

porównaj w VCDSie temperaturę na silniku i w zegarach (instruments) czy jest duża różnica. 

 

Opublikowano
  • Autor

Porównywałem i są podobne, więc stawiam,że to może być termostat...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.