Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne błędy


jankesik1995

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od jakiegoś czasu męczę się ze swoim klimatronikiem otóż od pewnego czasu przestało mi działać sterowanie ciepło zimno. podłączyłem vcds wyskoczyły mi błędy więc skasowałem je zrobiłem nastawy podstawowe było chwile dobrze i spowrotem to samo.Wymieniłem silniczek bo stary już ledwo pracował jednak nie pomogło potem mechanik powiedział żeby wymienić panel więc wymieniłem zrobiłem nastawy i 2 tygodnie było wszystko ok i znów to samo. po kolejnych nastawach słychać już tylko jak pracuje silniczek od sterowania klapami kratek nawiewu i nic więcej. W czym może tkwić problem bo już sam nie wiem sprawdzałem wszystko co tylko możliwe i skończyły mi się pomysły

załączam zrzut błędów jakie aktualnie mi wyskakuja

Log-Log.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny problem jak w tym temcie: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/414330-Pilnie-Prosze-o-pomoc.-Klapy-klimatronik-wszystkie-mają-błąd
Zastosuj się do moich postów.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na złączach gniazd z tyłu klimatronika i gniazda taśmy przedniego panela z płytą główną sterownika.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem tak jak pisałeś niestety nie pomogło u znajomego próbowałem inne panele takie same i nic nie chciało ruszyć a włożyłem ten nowy poliftowy z wypuklymi klawiszami i ruszył ładnie tylko nie chce klima ruszyć da się to jakoś przerobić wogóle?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary klimatronik załącza przekaźnik kompresora masą, a ten z wypukłymi przyciskami plusem.
Poszukaj na forum elektrody czy jest możliwość przerobienia tego.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...