Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] dziwny dzwiek po zgaszeniu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Niedlugo po zakupie auta uslyszalem dziwne dzwieki po zgaszeniu silnika. Takie ciche chrobotanie i stukanie nieregularne. Z poczatku myslalem, ze to zmieniarka CD cos sobie tam przeklada płytki ale po dokladnym wsłuchaniu sie doszedlem do wniosku ze to gdzies z nawiewów srodkowych nad radiem. VAG nie wykrywa zadnych bledow które mogłbym powiązać z tematem poza:

00716 - Air recirculation Flap Positioning Motor (V113)

41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

Ten błąd pojawił sie ok 2 razy ale ostatnio cisza jest i nie wraca (vaguje samochod raz na 2-3tyg)

Czy wy tez macie takie chrobotanio-stukanie w waszych niuniach?

P.S Mam nadzieje, ze ten watek został umieszczony w odpowiednim dziale :)

pozdrawiam

Opublikowano

Może Ci się myszy zagnieździły :polew:

A tak poważnie to też mam podobnie u siebie. Sam jestem ciekaw czy to normalne. Coś jakby się klima "wygaszała" po wyłączeniu silnika.

Opublikowano

Zauwaz,ze taki dzwiek jest jak sterujesz czy nawiem ma byc na nogi,czy na szybe,czy na czesc srodkowa.Wydaje mi sie,ze uklad sie zamyka/przymyka,aby kurz lub inne nieczystosci nie dostawaly sie do samochodu.

Opublikowano
  • Autor

No to pocieszyleś mnie troche ;P

Z tymi myszami to znam taka historie - mianowicie koleżanka mojej kobitki miała mysz w klimie, strasznie smierdzialo z nawiewów co skłoniło jej meża do zajrzenia w te okolice i znalazł zdechla zasuszona mysz! ;)

Opublikowano

Tak ma być, było omawiane nawet tutaj. To co słyszysz to są klapy od nawiewów :)

Opublikowano
  • Autor

Zauwaz,ze taki dzwiek jest jak sterujesz czy nawiem ma byc na nogi,czy na szybe,czy na czesc srodkowa.Wydaje mi sie,ze uklad sie zamyka/przymyka,aby kurz lub inne nieczystosci nie dostawaly sie do samochodu.

Czyli u ciebie też tak jest? W takim razie to musi być coś w tym rodzaju, ale te stuki potrafia trwać nawet kilka minut po zgaszeniu motoru i wyłączeniu zapłonu, dziwne troche :|[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 10:36_________________________________________________

Tak ma być, było omawiane nawet tutaj. To co słyszysz to są klapy od nawiewów :)

Ok w takim razie zamykam wątek. Dzieki za informacje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.