Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowek pasażera, klamka


mariolubin

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób fotke jak to wygląda bo skąd mamy wiedzieć jak została urwana?? :gwizdanie: ale na moje nic z tym juz nie zrobisz, ale zapodaj fotke i sie wyjaśni.

Ps. Pasażera kolego :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejenie nic nie pomoze.Musisz kupic nowa.Szukaj na aledrogo,lub w ASO sie dowiedz jaka cena.Teraz elementy wnetrza nie sa drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt 76zł Numer części (8e1857131) najlepiej po Vin-e

niech ci sprawdzą :)

Wyjmujesz zaślepkę od drzwi pasażera i otwierasz awaryjnie schowek (przyciskach "bolec" od drzwi schowka).

Na boku drzwiczek z lewej strony poszukaj wgłębienia a w nim śrubki.

Jak ją odkręcisz (jest ciężko ze względu na dostęp) wyjmiesz cała

klamkę. Od spodu klamki masz jej numer części.

Kup zamontuj ;]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sam naprawiłem taką klamkę, było w niej pourywane dość dużo ale miałem w domu "czester metal" nie pamiętam dokładnie nazwy, wiem że się to tak potocznie nazywa, po stwardnieniu czyli po około 12h można to spokojnie obrabiać, ja to obrabiałem boszem :) Jak narazie się trzyma i zaoszczędziłem 100zł bo tyle mnie powiedzieli w audi za klamkę. Zresztą podobnie zrobiłem z urwanym zawiasem schowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sam naprawiłem taką klamkę, było w niej pourywane dość dużo ale miałem w domu "czester metal" nie pamiętam dokładnie nazwy, wiem że się to tak potocznie nazywa, po stwardnieniu czyli po około 12h można to spokojnie obrabiać, ja to obrabiałem boszem :) Jak narazie się trzyma i zaoszczędziłem 100zł bo tyle mnie powiedzieli w audi za klamkę. Zresztą podobnie zrobiłem z urwanym zawiasem schowka :)

no nie wiem czy aż tak zaoszczędziłeś :mysli: , Chester Metal znalazłem za 160 PLN za 0,25kg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak narazie to otwieram sobie schowek śrubokrętem... Bo rozebrałem cały zamek i tak jakoś nie chce mi się jechac do salonu AUDI chociaż mam nie daleko... Pokombinuje coś jak sie zrobi cieplej bo nie mam natchnienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...