Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPRZEDAM: A4 B8 2.7 v6 210KM450NM TDI 2009 bestia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz niech kierownica tobie służy  daj znać jak ja ogarniesz powodzenia w modach 

Opublikowano
15 godzin temu, PatrykB8 napisał:

tak maciek były pomalowane plastiki a podsufitka na nowo oklejona...

 

jak wezmę czarne felgi z rantem srebrnym to raczej do niczego mi to nie będzie pasowało nie mam żadnych srebrnych elementów na aucie:/

Masz przykład na zdjęciu wyżej, że srebrny rant bardzo dobrze pasuje nawet jeżeli samochód nie ma żadnych chromowanych dodatków.

15 godzin temu, PatrykB8 napisał:

a może czarne z czerwonym rantem i do tego czerwone zaciski s4/s5 ??;) co myślicie 

Wszystko kwestia gustu, ale czerwony rant pasuje ewentualnie do japońskich kompaktów - nie do Audi.

Opublikowano
  • Autor
3 hours ago, Piotr Czarnojan said:

Teraz niech kierownica tobie służy  daj znać jak ja ogarniesz powodzenia w modach 

Hehe jasne kierownica super, dam znaka jak uda sie cos zdzialac pozdrawiam ;) 

3 hours ago, granatowy said:

Masz przykład na zdjęciu wyżej, że srebrny rant bardzo dobrze pasuje nawet jeżeli samochód nie ma żadnych chromowanych dodatków.

Wszystko kwestia gustu, ale czerwony rant pasuje ewentualnie do japońskich kompaktów - nie do Audi.

Racja, tez nie widzialem jakos tego czerwonego... zastanawiam sie nad tym srebnym rantem.. musze znalezc jakis ladny model felg... zna ktos moze jakies wymiary jakie wrzuce bez obcierania?? Interesuje mnie 19" (jak najbardziej szeroka i jak najbardziej cienka) opona.

pozdro

Opublikowano
W dniu 2.02.2018 o 15:42, PatrykB8 napisał:

zna ktos moze jakies wymiary jakie wrzuce bez obcierania?? Interesuje mnie 19" (jak najbardziej szeroka i jak najbardziej cienka) opona.

pozdro

9j et 33 lub 8,5j et 29 w takich parametrach szukaj:wink:

Opublikowano
  • Autor
On 2/2/2018 at 11:49 AM, Piotr Czarnojan said:

Teraz niech kierownica tobie służy  daj znać jak ja ogarniesz powodzenia w modach 

 

Hej, udalo sie wszystko zalatwic. Kierownica smiga super, kabelki itp od trabki byly odlutowane, musialem wszystko przelozyc ze swojej starej kierownicy. Lopatki itp wszystko dziala super, jestem mega zadowolony pozdrawiam;)

 

14 hours ago, D4NTE said:

9j et 33 lub 8,5j et 29 w takich parametrach szukaj:wink:

Ok dzieki wielkie, nigdzie nie moglem znalezc tych wymiarow;)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny czarnuch ale jakoś tylne światła podobają mi się bardziej czerwone

Opublikowano
  • Autor
1 hour ago, egon47 said:

Fajny czarnuch ale jakoś tylne światła podobają mi się bardziej czerwone

Jakie czerwone? Ze nie przyciemnione? Wtedy auto traci caly efekt z tylu...

Tak czy inaczej aktualnie i tak jest polift z semi-dynamic kierunkowskazami:) Rowniez lekko dymione

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej, dawno mnie tu nie bylo...

 

Autko ma tyl taki jak chcialem, zmienilem zderzak, dyfuzor jak i koncowki... Wpadly 4x buzzer ;) Teraz w planach felgi i oponki, aktualnie nadal srebrne 17 z vredestain'ami...

 

Xecf31e.jpg

hHsCNnX.jpg

 

Mysle nad sprzedaza lub zamiana... jezeli kogos by cos interesowalo to kontakt przez PW:)

Edytowane przez PatrykB8

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
On 10/17/2018 at 11:30 PM, granatowy said:

Raczej nikogo nie zainteresujesz zdjęciami zrobionymi nocą.

#Updated.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.