Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] 2 różne sprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk?

2. Mam lekko porysowane obicie na suficie, dokładnie to jest nad prawą tylną szybą (czymś ostrym)... można to jakoś zakamuflować?

Pozdro

Opublikowano

uchwyt do otwierania masz na tablicą rejestracyjną , na załamaniu klapy, tam gdzie jest oświetlenie tabl . rej.

Opublikowano
1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk?

Mozna , otwarcie jest na środku klapy tylnej zaraz nad rejestracją , intuicyjnie znajdziesz , a kluczykiem oczywiscie trzeba dłuzej przytrzymać.

Opublikowano

Nad tablica rejestracyjna jest przycisk do otwierania.Lapiesz na srodku i naciskasz cala dlonia.Uslyszysz dzwiek zamka i bedziesz mogl otworzyc.Co do drugiej prosby to pogadaj z tapicerem,ale watpie zeby cos sie dalo zrobic.

Opublikowano

szybki trzeniu :naughty:

Opublikowano

szybki trzeniu :naughty:

:cool1:

Opublikowano

a z kluczyka dziala??

Opublikowano
  • Autor

Tak, z kluczyka działa.

Kocham to forum 2 minuty i jest reakcja na post :>

Opublikowano

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

Opublikowano

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

:) ale koledze chyba coś nie działa reczne otwieranie klapy :), , bezpiecznik hmmmm , pewnie nie , bo by z kluczyka też nie działało , chyba trzeba to rozebrać, przynajmniej ja bym tak zrobił.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:07_________________________________________________I bez szydery mi tu , bo dam po kropce :)

Opublikowano

a ja u siebie mam jeszcze przycisk w drzwiach kierowcy od pokrywy bagaznika :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

Witem że to dla polewy pisałeś, ale Ci ziomuś nie wyszło bo się nie śmieje... chyba żarcik Ci się przytępił :kwasny:

Wyobraź sobie, że pierwsze co tak chciałem otworzyć, chyba jak każdy... bagażnik pomimo to nie działa i muszę otwierać za każdym razem z kluczyka, a jeśli auto jest na chodzie to muszę go zgasić i dopiero otworzyć bo inaczej nie działa.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Nie chce spamować z nowym tematem dlatego już zapytam tutaj:

http://moto.allegro.pl/item545154581_mieszek_audi_a_4_lift.html

Ten mieszek będzie pasował do B6 ?

Opublikowano

To jest od b5,ale mozliwe ze wymiarami nie rozni sie od b6.

Opublikowano

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy intuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

Witem że to dla polewy pisałeś, ale Ci ziomuś nie wyszło bo się nie śmieje... chyba żarcik Ci się przytępił :kwasny:

Wyobraź sobie, że pierwsze co tak chciałem otworzyć, chyba jak każdy... bagażnik pomimo to nie działa i muszę otwierać za każdym razem z kluczyka, a jeśli auto jest na chodzie to muszę go zgasić i dopiero otworzyć bo inaczej nie działa.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Nie chce spamować z nowym tematem dlatego już zapytam tutaj:

http://moto.allegro.pl/item545154581_mieszek_audi_a_4_lift.html

Ten mieszek będzie pasował do B6 ?

1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk?

Wczęśniej tego co jest zaznaczone grubszą czcionką nie napisałeś wieć co miałem ci napisać??? :gwizdanie:

Co do mieszka do B6 to proponuje ten http://moto.allegro.pl/item542869955_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html tylko mi nie pisz ze to jest od A3 bo doskonale wiem :)

Opublikowano
  • Autor

To w takim razie ktoś mi napisze co jest grane z tym bagażnikiem w końcu? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.