Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 2 różne sprawy


Splendor

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk?

2. Mam lekko porysowane obicie na suficie, dokładnie to jest nad prawą tylną szybą (czymś ostrym)... można to jakoś zakamuflować?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk?

Mozna , otwarcie jest na środku klapy tylnej zaraz nad rejestracją , intuicyjnie znajdziesz , a kluczykiem oczywiscie trzeba dłuzej przytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad tablica rejestracyjna jest przycisk do otwierania.Lapiesz na srodku i naciskasz cala dlonia.Uslyszysz dzwiek zamka i bedziesz mogl otworzyc.Co do drugiej prosby to pogadaj z tapicerem,ale watpie zeby cos sie dalo zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

:) ale koledze chyba coś nie działa reczne otwieranie klapy :), , bezpiecznik hmmmm , pewnie nie , bo by z kluczyka też nie działało , chyba trzeba to rozebrać, przynajmniej ja bym tak zrobił.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:07_________________________________________________I bez szydery mi tu , bo dam po kropce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja u siebie mam jeszcze przycisk w drzwiach kierowcy od pokrywy bagaznika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

Witem że to dla polewy pisałeś, ale Ci ziomuś nie wyszło bo się nie śmieje... chyba żarcik Ci się przytępił :kwasny:

Wyobraź sobie, że pierwsze co tak chciałem otworzyć, chyba jak każdy... bagażnik pomimo to nie działa i muszę otwierać za każdym razem z kluczyka, a jeśli auto jest na chodzie to muszę go zgasić i dopiero otworzyć bo inaczej nie działa.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Nie chce spamować z nowym tematem dlatego już zapytam tutaj:

http://moto.allegro.pl/item545154581_mieszek_audi_a_4_lift.html

Ten mieszek będzie pasował do B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od b5,ale mozliwe ze wymiarami nie rozni sie od b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? :disgust::wink4::decayed:

dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy intuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba :) Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz? :wink4::tongue4:

Witem że to dla polewy pisałeś, ale Ci ziomuś nie wyszło bo się nie śmieje... chyba żarcik Ci się przytępił :kwasny:

Wyobraź sobie, że pierwsze co tak chciałem otworzyć, chyba jak każdy... bagażnik pomimo to nie działa i muszę otwierać za każdym razem z kluczyka, a jeśli auto jest na chodzie to muszę go zgasić i dopiero otworzyć bo inaczej nie działa.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Nie chce spamować z nowym tematem dlatego już zapytam tutaj:

http://moto.allegro.pl/item545154581_mieszek_audi_a_4_lift.html

Ten mieszek będzie pasował do B6 ?

1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk?

Wczęśniej tego co jest zaznaczone grubszą czcionką nie napisałeś wieć co miałem ci napisać??? :gwizdanie:

Co do mieszka do B6 to proponuje ten http://moto.allegro.pl/item542869955_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html tylko mi nie pisz ze to jest od A3 bo doskonale wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...