Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 Avant 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc i Ja muszę się pochwalić moim skarbem ?

A4 B7 2x s-line 1.8t 200 km w Quattro 

Co by tu jeszcze napisać? 

Auto jeździ na gwincie, przez co trzyma się bardzo dobrze drogi. Oryginalnie auto ma 163km jednak soft zrobiony na około 200-210 ,trudno powiedzieć. Dalszy plan jest aby auto polakierować i zrobić chrome delete. Także zmienić wydech na sportowy wraz z katalizatorem. 

Snapchat-867654330.jpg

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał do tej pory w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz

44D1A257-FEE7-40BB-A93E-8A8273C06806.jpeg

A09CC132-25A0-40EB-9E6F-A68BE350E745.jpeg

F2EF2189-7A2E-44C9-9D39-B1D7D49D3791.jpeg

7D949D1B-1E69-4837-BF4A-5F699FE10E15.jpeg

F7EA251D-6575-4F1F-B902-A0F4E83DE2E7.jpeg

3272645B-8ACD-4F12-A153-F9ACF158C14F.jpeg

Edytowane przez endriju99

Opublikowano

Graty auta. Bardzo fajny kolor i motor ;) zrób jakiś fajny opis i pyknij więcej zdjęć auta i wnętrza :D 

 

P.s wszyscy prawie z  oslo i okolic mimo to  pozdrówki z NO i bezawaryjności :hi: 

Opublikowano

Piękna:thumbup1:

Gratuluje zakupu i przedewszystkim Bezawaryjności:hi:

Pozdrawiam

Opublikowano

Super kolor, 1.8T i Q - zazdroszczę :) czekam na więcej fotek 

Szczerze to ciekawi mnie cena takich egzemplarzy na rynku Norweskim

Opublikowano
Godzinę temu, Krasnik napisał:

Super kolor, 1.8T i Q - zazdroszczę :) czekam na więcej fotek 

Szczerze to ciekawi mnie cena takich egzemplarzy na rynku Norweskim

Napewno więcej kosztuje niż w polsce:decayed: (oczywiście w przeliczeniu na PLN) 

Opublikowano
4 godziny temu, Krasnik napisał:

Super kolor, 1.8T i Q - zazdroszczę :) czekam na więcej fotek 

Szczerze to ciekawi mnie cena takich egzemplarzy na rynku Norweskim

Jedno będzie na sprzedaż jak chcesz kupić ;) 

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć wszystkim! Prawie rok mnie tu nie było i odpowiedzi zobaczyłem dopiero teraz ? 

taki egzemplarz w Norwegii kosztował jak ja kupowałem od 80-110 000 koron norweskich ?? 

mam więcej fotek jak ktoś chce zobaczyć ??

Opublikowano
3 godziny temu, endriju99 napisał:

mam więcej fotek jak ktoś chce zobaczyć ??

Wszyscy chcą zobaczyć... wrzuć w pierwszy post i opisz co tam masz:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Moge jutro od środka zdjęcia porobić i wrzucić kilka ? dzisiaj nie będę bo mam tylko od zewnątrz 

Opublikowano

Może być i tak:gicior:

W której części norwegii jesteś???

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Może być i tak:gicior:

W której części norwegii jesteś???

Telemark ? a Ty? Wnioskuje ze tez tu jesteś ?

Opublikowano
4 godziny temu, endriju99 napisał:

Telemark ? a Ty? Wnioskuje ze tez tu jesteś ?

Tak, też Norwegia:wink: ja jestem w Buskerud a dokładniej Drammen. 

Wrzucaj fotki autka:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Drammen to nie aż tak daleko ? 

fotki wrzuciłem ?

Opublikowano

Noo teraz tak:thumbup1:

Jest na czym oko zawiesić:oklasky:

Coś więcej planujesz??? Czy korekta lakieru, wydech i wywalić chromy to wszystko???

Wydech zmieniasz dla lepszego dźwięku czy chodzi o EU???

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Noo teraz tak:thumbup1:

Jest na czym oko zawiesić:oklasky:

Coś więcej planujesz??? Czy korekta lakieru, wydech i wywalić chromy to wszystko???

Wydech zmieniasz dla lepszego dźwięku czy chodzi o EU???

Raczej noe wszystko ? ale to jest pierwsze w planach. Pozniej jeszcze napewno inne felgi. ??? 

 

wydech dla lepszego dźwięku i efektu ? na eu mam być w maju tak ze zobaczymy co jeszcze innego wyjdzie ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę mnie tu nie było, ale autko się w wakacje sporo zmieniło ? dorzucę fotkę ?

 

C7FA1A1C-A7AF-499D-A2C8-703246513800.jpeg

D4F31518-626E-433D-BF8A-62EE6F633CEC.jpeg

Opublikowano

Ładna furka, ale moim skromnym zdaniem ori s line + dokładka robilo lepsza robote. Mimo to graty wozu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.