Treść opublikowana przez Krasnik
-
Regeneracja wariatora
@benyA4 - polecam https://a4-klub.pl/profile/82083-benya4/
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Panowie takie pytanko Mój altek jest po gruntownym remoncie silnika w tym zregenerowany wariator, nowy łańcuch, napinacz etc. Czy jest to normalne że przy odpaleniu po dłuższym postoju wariator lekko terkocze przez 1-2 sekundy? rozumiem że olej spłynął i zapewne to dlatego ale czy nawet po wyjezdzie z fabryki ten typ tak miał czy jednak coś jest dalej nie halo? Olej Motul 5w40
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Miałem przez jakiś czas u siebie, wygląda w miarę ok ale moim zdaniem sama gałka jest mniejsza niż w oryginale co mi akurat za bardzo nie leżało, do tego po 3 miesiącach zaczęła "skrzypieć". Wolałem reanimować swój oryginał dając do obszycia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, na forum od jakiegoś czasu aczkolwiek raczej jako obserwator i czytelnik. Z Rzeszowa, posiadacz A4 B7. Pozdrawiam
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie, mam A4 B7 2.0 Alt po remoncie silnika. Aktualnie docieram silnik, po remoncie zalano 10w40 Valvoline Maxlife. Mechanik sugerował żeby przy docieraniu po 3 tys km zmienić olej i filtry. Moje pytanie brzmi, co zalać? Z góry dziękuje za odp.
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Dzięki za odp. Od razu przepraszam za lekki spam ale ostatnia kwestia to ilość oleju w skrzyni bo googluje i googluje, fora przeglądam i nie mogę znaleźć jasnej i pewnej odpowiedzi. Czy do skrzyni o oznaczeniu HFF wchodzi 2,25l? pytam bo nie wiem czy od razu zaopatrzyć się w 3 litry.
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Cześć, panowie potrzebuje odpowiedzi na pytanie jaki olej do mojej skrzyni Posiadam A4 B7 2.0 Alt 5 biegowy manual, oznaczenie skrzyni na nalepce: HFF Doradźcie proszę w stosunku cena/jakość oleju
-
Audi A4 B7 Avant 1.8T Quattro
Super kolor, 1.8T i Q - zazdroszczę czekam na więcej fotek Szczerze to ciekawi mnie cena takich egzemplarzy na rynku Norweskim
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zdecydowanie fotki nadają się do kalendarza, super sprawa.