Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak odkręcisz kontrę to najprościej jest okręcić gruszką w lewo jeden obrót zakładasz gruszke na miejsce zakręcasz ją  zakręcasz kontrę i po sprawie ..logujesz i patrzysz jaki jest efekt ..a powinien być jak wystarczy to ok a jak za mało czy za duzu ..to mała korekta 

Cytuj

le zaraz chwila jak chce zrobić obrót to muszę, zabezpieczenie ściągnąć ze sztangi..bo inaczej nie da rady..

Masz racje ..troche wyzej nie dokładnie opisałem bo to nie śruba rzymska przecież ..ale jak pisałem 

Odkręcasz kontrę - odkręcasz gruszkę -podciągasz gruszkę do góry tak by szpilki nie trzymały w otworach -dla pewności można złapać za tego motylka np kombinerkami i okręcasz gruszką w lewo -i wydłużasz sztangę ....po tym kontrujesz i składasz zakręcasz gruchę i po robocie ...Tak miało to być ...

Edytowane przez OLIVER

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, OLIVER napisał:

Jak odkręcisz kontrę to najprościej jest okręcić gruszką w lewo jeden obrót zakładasz gruszke na miejsce zakręcasz ją  zakręcasz kontrę i po sprawie ..logujesz i patrzysz jaki jest efekt ..a powinien być jak wystarczy to ok a jak za mało czy za duzu ..to mała korekta 

Masz racje ..troche wyzej nie dokładnie opisałem bo to nie śruba rzymska przecież ..ale jak pisałem 

Odkręcasz kontrę - odkręcasz gruszkę -podciągasz gruszkę do góry tak by szpilki nie trzymały w otworach -dla pewności można złapać za tego motylka np kombinerkami i okręcasz gruszką w lewo -i wydłużasz sztangę ....po tym kontrujesz i składasz zakręcasz gruchę i po robocie ...Tak miało to być ...

jak bedę miał wolne to zrobie na spokojnie :D

Opublikowano
Cytuj

ogi 003 przepływomierz, co sądzisz?

Moim zdaniem jak uporasz się z mocnym  przeładowaniem turba to i logi przepływki powinny sie poprawić .Zobacz ze przepływka szaleje w zakresie obrotów mocnego przeładowania turba Takie jest moje zdanie na ten temat ...

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, OLIVER napisał:

Moim zdaniem jak uporasz się z mocnym  przeładowaniem turba to i logi przepływki powinny sie poprawić .Zobacz ze przepływka szaleje w zakresie obrotów mocnego przeładowania turba Takie jest moje zdanie na ten temat ...

tez tak myślę zobaczymy jak zrobię 2 obroty może w kosmos nie odlecę?

Opublikowano

Zrób najpierw jeden obrót  i zaloguj powinno wystarczyć ..bo dwa może być za dużo  ,zawsze możesz  to powtórzyć gdyby okazało sie za mało ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.02.2018 o 12:27, OLIVER napisał:

Zrób najpierw jeden obrót  i zaloguj powinno wystarczyć ..bo dwa może być za dużo  ,zawsze możesz  to powtórzyć gdyby okazało sie za mało ;)

nic nie dało zrobiłem dwa obroty przełądowuje non stop, przłądowuje na całym zakresie obrotów, ale co mnie dziwi że nie ma trybu awaryjnego..

Edytowane przez nauka250E

Opublikowano

Hm ciekawe nic nie spadło to przeładowanie? a zrób loga statycznego  011 BS i zobacz ile chodzi sztanga góra dół 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, OLIVER napisał:

Hm ciekawe nic nie spadło to przeładowanie? a zrób loga statycznego  011 BS i zobacz ile chodzi sztanga góra dół 

powróciłem z tą sztangą tak jak było, zmieniłem właśnie n75 bo miałem nowy, nie wiem obstawiam przpływomierz jutro spróbuję podmienić

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, OLIVER napisał:

Hm ciekawe nic nie spadło to przeładowanie? a zrób loga statycznego  011 BS i zobacz ile chodzi sztanga góra dół 

jak mam to zrobić?

 

Opublikowano
14 godzin temu, nauka250E napisał:

jak mam to zrobić?

 

Logujesz statycznie na wolnych obrotach 011 i przełaczasz na BS  wtedy cyklicznie pracuje doładowanie i widać jak turbina ładuje na wolnych obrotach i jak sztanga chodzi góra dół

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, OLIVER napisał:

Logujesz statycznie na wolnych obrotach 011 i przełaczasz na BS  wtedy cyklicznie pracuje doładowanie i widać jak turbina ładuje na wolnych obrotach i jak sztanga chodzi góra dół

ok sprawdzę wrzucam logi jeszcze raz, ładuje jak złe http://vaglogi.pl/log-011_h1fsN.html

na pierwszym logowaniu zaczęło przerywać ale drugi raz już ok,

ale wydaje mi się że prawdę mówiłeś na samym początku, pierścień musi być odwrotnie założony.

Pozdrawiam.

Logi 011 BS http://vaglogi.pl/log-011_swaa7.html

Edytowane przez nauka250E

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.