Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 1.8T BEX Dawido20


Dawido20

Rekomendowane odpowiedzi

Siema grupowicze :D Z racji, iż jestem tutaj nowy to chciałem się przywitać jak i przedstawić swoje wozidło.  Jest nim oczywiście B6 z silnikiem 1.8T BEX. Ogólnie auta szukałem około 3 miesięcy, trafiłem na martwy okres dla Bex-a bo na internetach było raptem kilka sztuk w cenach B7, ale w końcu znalazłem. Z lekkimi niedomaganiami przyjechałem nią do domu i tak już od Października jesteśmy razem :D Na razie nie mam za bardzo o czym się rozpisywać, bo oprócz podstawowych rzeczy po zakupie auta typu rozrząd, oleje,filtry itp. Nic w niej nie robiłem. Opisywać jej raczej nie będe bo nie ma za bardo co pisać, co w niej siedzi raczej widać na zdjęciach, a jeżeli ktoś będzie ciekaw to po prostu zapyta ;) 

1.jpg2.jpg3.jpg
Więcej zdjęć na chwile obecną nie mam, ale myśle, że może na dniach jakieś dodam, bo byłem dziś zaklepać alusy na lato Ronal RS6. Mam je odebrać w sobote, i jak pogoda będzie w miare to z ciekawości je założe i podeśle jakieś fotki. A jak na razie dzisiaj to tyle. Do następnego :hi:

4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedan i kolor chyba taki  jak u mnie. Jakieś plany? Jako pierwszy mod proponuję zmianę końcówek wydechu na większe:naughty:. Te małe pipki nie pasują do takiego auta. Powodzenia w rezaniu.:wink:

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Damjan napisał:

Planów jest duużo :D Myślałem raczej nad całym wydechem a nie tylko nad końcówkami,choć teraz nie jest aż taki cichy. Lotka na klape oraz dokładka od cupry pod przedni zderzak też są w planach, jak i gleba ale wszystko z czasem ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka. Ooo i ronal RS6 i latasz :witch:. Czekam na foty felunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

Tak jak pisałem wcześniej, koła już jakiś czas temu wleciały, ale musiałem czekać na dystanse i nic nie wrzucałem. Ogółem fajnie się nawet na nich lata, myślałem jeszcze i lekkiej glebie, ale jak ostatnio przytarłem zderzakiem i spód został mi na krawężniku to wybiłem to sobie z głowy... 

225/40 R18

 

20180419_181858.jpg

Edytowane przez Dawido20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2018 o 13:31, Dawido20 napisał:

Siemano :hi:

Tak jak pisałem wcześniej, koła już jakiś czas temu wleciały, ale musiałem czekać na dystanse i nic nie wrzucałem. Ogółem fajnie się nawet na nich lata, myślałem jeszcze i lekkiej glebie, ale jak ostatnio przytarłem zderzakiem i spód został mi na krawężniku to wybiłem to sobie z głowy... 

225/40 R18

 

20180419_181858.jpg

Jest super. Ja bym nic nie zmieniał tylko czernidło na opony "Moje auto" w markecie np tesco za 15pln i jest sztos :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2018 o 09:22, Gac3k napisał:

Jest super. Ja bym nic nie zmieniał tylko czernidło na opony "Moje auto" w markecie np tesco za 15pln i jest sztos :naughty:

Do takich rzeczy nie jestem zbytnio przekonany. Wole po prostu umyć dokładnie i to wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...