Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki tel do 2000?


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Co polecacie do 2000zl? Chodzi mi o smartfona. Obecnie narzeczona ma ipka 5s. W gre wchodzi ipek se. Czy moze jest cos wartego uwagi? Moze Xiaomi mi5/6? :mysli:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co Cię interesuje(ekran,aparat itd) i do czego telefonu głównie używasz. Bo tak to można prawie każdy polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon dla kobiety, do codziennego uzytku. Najwazniejsze, zeby mial dobry aparat i tyle. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem za kilka dni na Samsunga Galaxy S8.  W niedzielę premiera S9 więc ceny zaczną spadać. Ja ostatnio mogłem mieć nówkę wziętą z Play za 1800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższa metę iPhone 7 w tej kasie, nowe 32GB chodzą miedzy 2-2,3k zł. Będzie miała dobry niedrażniący telefon ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższa metę iPhone 7 w tej kasie, nowe 32GB chodzą miedzy 2-2,3k zł. Będzie miała dobry niedrażniący telefon [emoji6]
 


Ja mam 7, ale dla niej za duzy. Obecnie ma 5s i kazdy wiekszy tel jest „ogromny” :) Jak narazie przewaza SE.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiałem używać SE takie to mikroskopijne. Napisać SMS to była mordęga. A gdzie tu coś obejrzeć,lub poczytać. Nawet żona jak zobaczyła SE to stwierdziła że malutki jak zabawka. 

A jeszcze teraz jak używam od listopada S8+ to już całkiem :P

Jak ma być dla kobiety to sprawdź sobie niebieskiego Honora 8. Kobietom się podoba. Ewentualnie biały/perłowy. Szybki,Emui bardzo podobne do IOS,aparat na plus(zwłaszcza bokeh w trybie małej przesłony) itd. I jeszcze Ci sporo hajsu zostanie,bez niepotrzebnego wydawania. Chyba że chcesz wydać trochę więcej to P10. 

S8 złą opcją nie jest. Ale dla mnie za delikatny i taki do damskiej torebki(czyli jak znalazł dla Twojej kobiety :P ). Przy plusie już tego wrażenia nie ma. Genialny ekran i aparat. Ale nie jest tak płynny jak by się mogło wydawać. To mnie najbardziej rozczarowało. Niby to już nie Lagwizz ale smród się ciągnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazalem chyba wszystkie mozliwe, wybor padl na SE w kolorze Golden Rose. Dzieki wielkie za pomoc panowie :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...