-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Wejdz w powiadomienia
-
[ALL TDI PD] Buczenie przy przyśpieszaniu 2000 - 3000 obrotów
Ja mam podobny dźwięk i obstawiam iż spowodowany jest on pęknięciem jednej z rurek chłodnicy spalin.
-
Jaki tel do 2000?
Mam 7 i SE, z obu jestem super zadowolony SE ma przewagę w baterii, 7 trzyma mi dzień a SE 1,5-2.
-
Jaki tel do 2000?
Na dłuższa metę iPhone 7 w tej kasie, nowe 32GB chodzą miedzy 2-2,3k zł. Będzie miała dobry niedrażniący telefon
-
czy tiptronic w każdym 3.0 TDI jest taki sam ??
w A4 B7 tak. 6HP-19.
-
Trzęsie buda
Wytrzyma, tam jest więcej gumy niż oleju, także spokojnie dojedziesz. W poduszce owej jest zaworek i olej, w zależności od potrzeb jest ona dzięki temu twardsza lub miękciejsza
-
Trzęsie buda
To jest poduszka gumowo-olejowa, to nie klej tylko wykrwawiła się biedulka na śmierc :), może być
-
[B6 AVF/AWX] Walka z korekcjami ciąg dalszy...
3600zł za regeneracje i 1600zł za sprawdzenie ?! Serio ?? Ja w zeszlym roku w swoim robiłem jedna pompke (regenerację) i płaciłem coś koło 700zł z gwarancją. Za 1300zł mogłem mieć nową pod warunkiem, że przy zakupie oddam starą, jedyny problem wtedy to był czas oczekiwania około 3-4 tygodni... BANDYCI kolego Cię dorwali.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kurde Payback ogladam jak zaczarowany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z ciekawosci jak dziala polaczenie 312mm i 288 tyl? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Az tyle kasy nie mam zamiaru ladowac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Dev ekspercie, jakie tarcze klocki 312 polecasz, co potrzeba żeby w B7 przejść z 245 na 255 z tyłu i ewentualnie co kupic z tarcz klocków ?
-
adamresinski obserwuje zawartość Dev
-
przesyłka-czym wysłać zderzak?
Jak mogę coś dodać, zderzaki opony itd najlepszy K-EX - nigdy nie marudzą i są tani.
-
Samochód po poważnej kolizji
Wszystko, zależy jak ten temat wygląda finansowo, ale bez wyciągnięcia motoru to sobie możemy pitolić i wróżyć co i jak wygląda ....
-
Muzyka w naszych autkach
Całkiem całkiem Troche przydlugie te utwory, ale całokształt sie podoba
adamresinski
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta