Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamresinski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamresinski

  1. Wejdz w powiadomienia
  2. Ja mam podobny dźwięk i obstawiam iż spowodowany jest on pęknięciem jednej z rurek chłodnicy spalin.
  3. Mam 7 i SE, z obu jestem super zadowolony SE ma przewagę w baterii, 7 trzyma mi dzień a SE 1,5-2.
  4. Na dłuższa metę iPhone 7 w tej kasie, nowe 32GB chodzą miedzy 2-2,3k zł. Będzie miała dobry niedrażniący telefon
  5. adamresinski odpowiedział(a) na Pawci_o temat w Audi A4 B6/B7
    Wytrzyma, tam jest więcej gumy niż oleju, także spokojnie dojedziesz. W poduszce owej jest zaworek i olej, w zależności od potrzeb jest ona dzięki temu twardsza lub miękciejsza
  6. adamresinski odpowiedział(a) na Pawci_o temat w Audi A4 B6/B7
    To jest poduszka gumowo-olejowa, to nie klej tylko wykrwawiła się biedulka na śmierc :), może być
  7. 3600zł za regeneracje i 1600zł za sprawdzenie ?! Serio ?? Ja w zeszlym roku w swoim robiłem jedna pompke (regenerację) i płaciłem coś koło 700zł z gwarancją. Za 1300zł mogłem mieć nową pod warunkiem, że przy zakupie oddam starą, jedyny problem wtedy to był czas oczekiwania około 3-4 tygodni... BANDYCI kolego Cię dorwali.
  8. Kurde Payback ogladam jak zaczarowany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Z ciekawosci jak dziala polaczenie 312mm i 288 tyl? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Az tyle kasy nie mam zamiaru ladowac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dev ekspercie, jakie tarcze klocki 312 polecasz, co potrzeba żeby w B7 przejść z 245 na 255 z tyłu i ewentualnie co kupic z tarcz klocków ?
  12. Jak mogę coś dodać, zderzaki opony itd najlepszy K-EX - nigdy nie marudzą i są tani.
  13. Wszystko, zależy jak ten temat wygląda finansowo, ale bez wyciągnięcia motoru to sobie możemy pitolić i wróżyć co i jak wygląda ....
  14. Całkiem całkiem Troche przydlugie te utwory, ale całokształt sie podoba
  15. A może jakiś sposób spedzenia czasu razem i porobienia tego co wspólnie lubicie ?
  16. Skoro piszesz, że chodzi na tyle ile ma paliwa, to może trzeba zajrzeć na zasilanie paliwem - przewody paliwowe, pompę w baku, gubienie prądu w niej.
  17. Walka z wiatrakami kolego. Klapka to metal, dokładka to plastik i do tego porowaty. Na każdym lakier inaczej się układa stąd różnica zawsze będzie.
  18. Ja mam 400zł więcej wiecej niż w zeszłym roku, za pakiet oc ac nnw. Ręce opadają
  19. 2. 3. Rzeźba
  20. Ja mam Polaroida ciemno szare - jestem mega zadowolony, kosztowały coś koło 250-300 PLN. Ray Ban'y też mam, ale to już półka 500-800zł. Różnica namacalna jest, Polaroid najczęściej daje plastik i dość szybko ryszą się, a Ray Ban to dobre szkło i po 5 latach prawie moję są jak nowe a upuściłem je nieraz.
  21. a dół silnika ktoś sprawdzał ?
  22. Nieszczelność dolotu, chłodnicę spalin i taka rurkę idącą od chłodnicy spalin tyłem silnika do egr trzeba oblukać - lubią pękać.
  23. I telepać będzie, problem zaczyna się gdy motor z poduszek chce się wyrwać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.