Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guma24021989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Audi a4 b7 2.0 tdi blbWitam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
  2. Witam dziś rano stał mi się dziwny problem z moim audi 2.0tdi 140 km blb . A mianowicie po przejechaniu 14 kilometrów auto zaczlo mi dziwnie szarpać podczas przyspieszania dodam że było dis w nocy -16 u nas czy by mogło być to że paliwo zamarlo ? Mam nowe wtryski we wrześniu zregenerowane w Wolański bosch nowy Egr i nowy filtr paliwa. Proszę o pomoc
  3. To jest audi 2.0 tdi 140 km blb Egr też mam nowy
  4. Witam wszystkich dzisiaj rano prywatne -14 po jakiś 14 kilometrach auto zaczlo mi szarpać przy przyspieszaniu co by to było Dodam że pompowtrtskiwacze mam zregenerować w wrześniu u Wolański bosch nowy filtr paliwa i nowy olej . Pomóżcie koledzy
  5. wit am wszystkich nie dawns pojawiło się syczenie/ świst przy przyśpieszaniu (dodawaniu gazu w czasie jazdy na postoju to nie występuje). Jest to o tyle ciekawe że problem wcześniej nie występował. Jak go podkręcę na 2200 obrotów to slychac swist ale tylko podczas jazdy I Zaras znika tak gwizdnie I koniec . Z kolei jak depnę mu pod 4000 to jest moment że np na 2300 przez chwilę to słychać a potem niesłychać. Ma ktoś jakieś pomysły co to może
  6. dzisiaj mechanik dzwonił głowica jest zdjęta i się okazało ze w cilindrze jest kawałem metalu i zawór ssący uszczerbiony a tłok wyglada jak by go młotkiem walili , teraz pytanie skąd ten metal turbina ok . A co radzicie teraz zrobić z głowica bo jutro idzie do planowania . A mam pytanie czy warto było coś zrobić teraz jak głowica jest zdjęta np sprawdzić ja pod katem pęknięć albo coś podobnego czy lub wymienić panewki jak i tak dół jest rozebrany . Doradźcie coś
  7. Koledzy a co myslicie o panewkach czy to tez by moglby byc problem dzwonienia dodam ze pompe mam zalozona od 1.9 tdi i juz tak jezdze dwa lata bez problemu .
  8. Witam koledzy mam problem z moim audikiem a4 b7 2,0 tdi bob a wiec wracając do tematu podczas jazdy auto straciło moc i w silniku zaczęło coś stukać taki metaliczny odgłos . Mechanik mi powiedział ze pompowtryskiwacze i to od nich mogło stukać zregenerowałem wszystkie i teraz są założone a auto dalej stuka i mechanik zmierzył ciśnienie na 3 cylindrze brak koledzy co to morze być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.