Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brems licht


Szatył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu pisze jak nie to wybaczcie, szukałem podobnego tematu ale mojego problemu tu nie znalazłem.

Mam problem z światłem stopu i z światłem postojowym w prawej tylnej lampie (bo to jedna żarowka) . Świeci się wtedy BREMS LICHT. Zauważyłem też, że jak jadę na światłach do jazdy dziennej to występuje ten problem,a jak jadę w nocy na światłach mijania to po około 40 kilometrach gaśnie BREMS LICHT i światła już są ( ale nie jest tak zawsze czasami dalej nie ma) . Żarówkę zmieniałem na nową, sniedzi nie ma ani na plytce ani na kostce, ale i tak dodatkowo czyściłem papierem sciernym delikatnie. Wszystko wygląda czysto. Gdzie mam dalej szukać? Myślałem już, że może kupić płytkę czy wkładkę czy jak to sie nazywa, tam gdzie żarówki się wsadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "mierzyłeś" styki w lampie miernikiem podczas gdy wyświetlany jest komunikat o braku światła. Być może coś jest nie tak z kostką wchodzącą do lampy i ona nie łączy jak powinna. Jeśli w kostce nie będzie prądu to będzie oznaczało albo przerwę gdzieś na odcinku wtyczka lampy <-> moduł MCE lub w samym MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o miernikiem nie patrzyłem jeszcze, chwilowo nie mam jak ale w weekend sprawdzę na pewno i dam znać co wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtyczce byl prad, jeszcze raz podoginalem (az za mocno) blaszki ktore trzymaja zarowke i wszystko dziala juz ponad tydzien. dziwna sprawa ale juz wszystko gra, dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...