Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Za niskie zawieszenie na nasze drogi


lolinhopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Zakupiłem Audi A4 B6  AVANT 1.9 TDI z kompletem wachaczy lemfordera, amortyzatory S-line i sprężyny Sline + Eibach - 30mm. Z książki wyczytałem że Sline powinien być typu 1BE. Mam dodatkowo jeszcze 2 sprężyny Sline i dwie Eibach. Aktualnie autko stoi na oponach zimowych 195/65 R 15'', na lato założę 225/40 R 18''. Czy będzie jeszcze niżej ?

Co mogę zrobić żeby unieść auto wyżej ? Wymiana na sprężyny z Sline pomoże, żeby nie przycierać na koleinach ? Czy muszę wymienić na zwykłe seryjne ?

Czytałem coś o podkładkach sprężyn zawieszenia ? Jak to się sprawuje, co możecie na ten temat powiedzieć ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez lolinhopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 mam Eibach Pro Kit i 225/40/18.  Zrobione na tym zestawie ponad 80tkm po drogach nie zawsze równych i nigdy nie przytarłem o żadną koleinę :) Jedyne na co trzeba uważać to krawężniki jak się parkuje przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo Czyli wychodzi na to że auto na oponach zimowych(195/65 R 15'') siedzi niżej niż na tych 18 ?

A powiedz mi jak się sprawa ma na stromych zjazdach pod dom czy garaż(chodzi mi o coś podobnego do tego na zdjęciu).

Podobny obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...